👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kosakowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Kosakowo

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Komponując dietę nie powinno się zapominać o tym, aby były w niej obecne wysokiej jakości składniki, pozbawione konserwantów oraz sztucznych wzmacniaczy smaku. Rodzaj jedzenia, po które sięgasz każdego dnia ma w końcu spory wpływ na zdrowie całego organizmu. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Cóż, w takim razie zdaj się na nas! Proszę Zdrowie proponuje zdrową dietę pudełkową, która jest opracowana w myśl zasady łączenia ze sobą walorów zdrowotnych dań, z różnorodnością proponowanych smaków. Zapomnij o wyrzeczeniach i mało ciekawym menu. Nasz zespół pracuje nieustannie nad tym, aby w Twoje ręce mogły trafić wysokiej jakości i perfekcyjnie zbilansowane posiłki. Szukasz menu na cały dzień? Interesuje Cię detoks sokowy? Być może potrzebujesz wysokoenergetycznej diety, która dopełni Twój trening? Sprawdź nasze opcje!

Catering dietetyczny w Kosakowie i okolicy

Catering dietetyczny w Kosakowie i okolicy

Wybrany catering dietetyczny Proszę Zdrowie, z dostawą do Kosakowa, Kazimierza, Dębogórza, Rewy, Mostów, Mechelinek, Pierwoszyna, czy Stefanowa, możesz zamówić już dzisiaj.

Więcej