***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Konopnicy i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Konopnica

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Odżywianie w sposób zbalansowany to konieczność, ale i kwestia niejednokrotnie trudna. Pracujesz? Uczęszczasz na treningi? W ciągu dnia masz mało czasu na gotowanie i robienie zakupów? W Proszę Zdrowie znamy sposób na to, aby móc jeść zdrowo, smacznie oraz różnorodnie – bez żmudnego planowania. Proponujemy wybór spośród 24 wariantów diety i pakietów świeżo tłoczonych soków. Dbamy o potrzeby osób chcących unormować masę ciała, zyskać więcej energii, utrzymać dobrą przemianę materii oraz pewność siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. Możesz postawić na dietę dopasowaną do twojego wieku, płci oraz potrzeb, która dotrzyma Ci kroku, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Konopnicy i okolicy

Catering dietetyczny w Konopnicy i okolicy

Zamów catering dietetyczny Proszę Zdrowie z dowozem pod wskazany adres. Konopnica, Uniszowice, Szerokie, Lipniak, Kozubszczyzna, Konopnica, Marynin, Stasin, Zemborzyce Dolne oraz Zemborzyce Podleśne także wliczają się do obszaru naszej dostawy. Otrzymuj zbilansowane menu przez 6 dni w tygodniu i ciesz się znakomitym smakiem inspirowanym naturą.

Więcej