☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Koła i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Koło

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dynamiczny i aktywny tryb życia wymagają odpowiedniego sposobu odżywiania. Organizm wymaga wartościowego “paliwa” w postaci białka, tłuszczów, witamin i minerałów. Pakiet diety dopasowany do Twoich potrzeb możesz zamówić poprzez catering dietetyczny Proszę Zdrowie. Proponujemy dietę wegańską i bezglutenową, dostępną w wariancie ketogenicznym, low fodmap, niski IG, sirtuinowej oraz szeroki wybór pakietów proteinowych. Możesz rozpocząć dietę dr Dąbrowskiej lub zdecydować się na detoks sokowy. Postaw na opcję najlepiej dopasowaną do Twoich aktualnych potrzeb i wymagań. Możesz zyskać dobre samopoczucie oraz lepsze wsparcie do realizacji swoich celów związanych z sylwetką. Gwarantujemy najwyższą jakość posiłków, tworzonych w inspiracji naturą i z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych składników. Przekonaj się!

Catering dietetyczny w Kole i okolicy

Catering dietetyczny w Kole i okolicy

Chcesz móc skorzystać z dowozu cateringu dietetycznego do miejscowości Koło lub okoliczne miejscowości? W takim razie zamów wybrany wariant naszej diety, a posiłki będą regularnie trafiać wprost pod wskazany adres. Zrewolucjonizuj swoją dietę razem z Proszę Zdrowie!

Więcej