***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kołbieli i okolic
image image

Catering wegański Kołbiel w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Proszę Zdrowie proponuje wybór wegańskich i bezglutenowych programów, o zróżnicowanej kaloryczności i kompozycji składników odżywczych. Catering dietetyczny ułatwić może odżywianie w zdrowym rytmie – bez konieczności robienia zakupów, gotowania czy sprzątania. Możesz poświęcić czas na to, co najistotniejsze, a dbałość codzienny jadłospis powierzyć w ręce ekspertów. Zespół naszych ekspertów zajmuje się w przygotowywaniem od podstaw odpowiednio zbilansowanych posiłków, które zachwycają smakiem i aromatem. Razem z nami przekonasz się, że zupełnie niesłusznie obawiałeś się przejścia na dietę. Poprzez odpowiednio dobraną dietę możesz cieszyć się unormowaniem przemiany materii i masy ciała oraz poprawą samopoczucia. Sprawdź już teraz!

Catering dietetyczny w Kołbieli i okolicy

Catering dietetyczny w Kołbieli i okolicy

Zamieszkujesz Kołbiel lub okoliczne miejscowości? Będziemy regularnie dostarczać pod wskazany adres pakiet, na który się zdecydowałeś. Pamiętaj, że nasze posiłki przechowywane są w optymalnych warunkach i są pakowane ekologicznie. Sprawia to, że w Twoje ręce zawsze trafi świeży posiłek, przygotowany na bazie najwyższej jakości składników.

Więcej