***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kocmyrzowa-Luborzycy i okolic
image image

Pyszny catering wegański Kocmyrzów Luborzyca

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Odżywianie zgodnie z potrzebami organizmu to podstawa dla dobrego samopoczucia oraz dbałości o zdrowie. To powszechna wiedza – jednak jak praktyce można prowadzić optymalnie zbilansowaną dietę? Jeśli zakupy, planowanie i samodzielne gotowanie stanowią dla Ciebie przeszkodę, zamów catering! Proszę Zdrowie oferuje wybór pakietów menu opracowanego w oparciu o potrzeby osób dbających o linię, trenujących oraz wszystkich z konkretnymi celami żywieniowymi. Wyróżnia nas całkowicie wegańskie i bezglutenowe menu, które zachwyca różnorodnością, smakiem oraz wartościowym składem. Nasza filozofia opiera się na naturalnych produktach, które komponujemy w smakowite posiłki, pełne tego co najlepsze z warzyw, owoców i najwyższej jakości tłuszczów.

Catering dietetyczny w Kocmyrzowie-Luborzycy i okolicy

Catering dietetyczny w Kocmyrzowie-Luborzycy i okolicy

Wybrane przez Ciebie menu może regularnie trafiać pod wskazany adres na terenie takich miejscowości jak Kocmyrzów-Luborzyca, Dojazdów, Zastów czy Prusy – przez 6 dni w tygodniu, bezpiecznie zapakowane i świeże. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Więcej