***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Kłodawy i okolic
image image

Catering wegański Kłodawa w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poszukujesz sposobu na wprowadzenie zmiany w swojej diecie? Catering Proszę Zdrowie pomoże w realizacji tych planów. Wierzymy, że najlepszym sposobem na zdrowe odżywianie, jest urozmaicony i bogaty jadłospis. Każdy z naszych 24 wariantów diety pudełkowej powstał w efekcie ścisłej współpracy doświadczonych dietetyków i kucharzy. Przekonaj się, jak wiele korzyści może nieść ze sobą dostosowana do potrzeb Twojego organizmu dieta. Aby odżywiać się zdrowo, nie trzeba rezygnować z przyjemności płynącej ze spożywania ulubionych dań – nasze posiłki powstają na bazie ozonowanych warzyw i owoców oraz wartościowych tłuszczów wysokiej jakości. Dzięki temu zbilansowany posiłek dostarcza niezbędne wartości odżywcze, a także pomaga zachować pełnię energii oraz dobre samopoczucie, każdego dnia.

Catering wegański Kłodawy i okolice

Catering wegański Kłodawy i okolice

Oferujemy możliwość dowozu pod wskazany adres. Działamy w miejscowościach takich jak Kłodawa, a także Santocko, Wojcieszyce czy Różanki. Już dziś zamów wybrany catering pudełkowy Proszę Zdrowie!

Więcej