👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Juchnowca Kościelnego i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Juchnowiec Kościelny

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe i zbilansowane odżywianie wydaje Ci się nieosiągalne? Współczesny tryb życia jest dynamiczny, więc czasem troszczenie się o jakość tego, co jemy może schodzić na dalszy plan. Pozwól jednak, że zaproponujemy rozwiązanie. Proszę Zdrowie to catering dietetyczny dostępny w wariantach wysokoenergetycznych, niskokalorycznych, ketogenicznych, sirtfood oraz innych. Nasze zróżnicowane menu, będzie mogło regularnie trafiać wprost pod wskazany adres. Wybrany plan możesz dobrać w zależności od konkretnych potrzeb. My zatroszczymy się o wysoką jakość każdego posiłku, najlepsze składniki, bogactwo wartości odżywczych oraz niepowtarzalny smak, który pokochasz.

Catering dietetyczny w Juchnowcu Kościelnym i okolicy

Catering dietetyczny w Juchnowcu Kościelnym i okolicy

Nasze pakiety dostarczamy do miejscowości takich jak Juchnowiec Kościelny, Kleosin, Ignatki-Osiedle, Kowalszczyzna, Śródlesie, Księżyno, Księżyno-Kolonia, Niewodnica Korycka, Ignatki-Kolonia, Ignatki, Izabelin, Olmonty, Stanisławowo czy Solniczki. Zamów catering Proszę Zdrowie i ciesz się nowym jadłospisem, dopasowanym do Ciebie.

Więcej