***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Jordanowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Jordanów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowa dieta to nie wyrok czy konieczność rezygnacji ze smakowania posiłków. Proszę Zdrowie to catering dietetyczny, który to udowadnia. Możesz czerpać pełnię wartościowych składników, które ożywią Twój organizm, a przy tym jeść różnorodnie i smacznie. Zbilansowane menu to jeden z elementów dla unormowania masy ciała, poprawy jakości przemiany materii oraz uzyskania lepszego samopoczucia. Działamy we współpracy z doświadczonym zespołem dietetyków i kucharzy, którzy czuwają nad najwyższą jakością przygotowywanych w naszej kuchni posiłków. Od teraz możesz jeść zdrowo, wartościowo i w regularnych porach. Bez konieczności planowania czy troszczenia się o zakupy. Pozwól nam zatroszczyć się o Twoją codzienną dietę – dobierz dla siebie jeden z kilkunastu dostępnych na stronie opcji, a przez 6 dni w tygodniu otrzymasz pakiet świeżych i bezpiecznie zapakowanych posiłków.

Catering dietetyczny w Jordanowie i okolicy

Catering dietetyczny w Jordanowie i okolicy

Dostawa możliwa jest nie tylko na terenie największych miast, ale także w mniejszych miejscowościach. Zaopatrujemy Jordanów, Naprawę oraz okolice. Sprawdź już dzisiaj!

Więcej