***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Głuska i okolic
image image

Catering wegański Głusko w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Chcesz poznać tajemnicę zdrowego odżywiania? To wysokiej jakości składniki, różnorodny jadłospis i dobór diety z uwzględnieniem potrzeb organizmu. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie tworzony jest w oparciu o te cechy. Nasze posiłki tworzone są na bazie świeżych produktów: ozonowanych warzyw, cennych tłuszczów oraz niskoprzetworzonych składników. Do wyboru masz kilkanaście jadłospisów, opracowanych wedle wytycznych diety wegańskiej i bezglutenowej. Czujesz, że trzeba Ci zastrzyku energii? Chcesz móc dobrze zjeść, troszcząc się przy tym o sylwetkę? Chcesz jeść różnorodnie? Spersonalizowane menu, będzie mogło wspierać Cię każdego dnia oraz przybliżać do osiągnięcia zamierzonych celów żywieniowych.

Catering dietetyczny w Głusku i okolicy

Catering dietetyczny w Głusku i okolicy

Głusk, Wólka Abramowicka, Dominów, Wilczopole, Wilczopole-Kolonia, Abramowice Prywatne, Abramowice Kościelne, Kalinówka, Świdnik k. Lublina, Kazimierzówka oraz Kliny to miejscowości, do których dostarczamy nasz catering dietetyczny. Jesteśmy eko! Każdy posiłek Proszę Zdrowie jest szczelnie pakowany w pojemniki z tworzyw recyklingowanych.

Więcej