***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Głogowa Małopolskiego i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Głogów Małopolski

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dostępność cateringów pudełkowych w Polsce zwiększa się z każdym rokiem. Zastanawiasz się jak wybrać najlepszy? Zaufaj jakości menu proponowanego przez Proszę Zdrowie. W naszej ofercie przygotowaliśmy kilkanaście wariantów jadłospisów, przygotowanych z myślą o zaspokojeniu konkretnych potrzeb organizmu, jak np. wysokie zapotrzebowanie w energię czy niska kaloryczność posiłków. Co więcej, jedzenie, którym możesz się cieszyć powstaje od podstaw, z najwyższej jakości składników. W naszych dietach nie uświadczysz konserwantów, sztucznych aromatów czy szkodliwych tłuszczów. Zamiast tego możesz cieszyć się znakomitym smakiem wegańskich potraw, dostarczanych wprost pod wskazany adres, przez 6 dni w tygodniu. Zawsze świeżo, różnorodnie i zdrowo!

Catering dietetyczny w Głogowie Małopolskim i okolicy

Catering dietetyczny w Głogowie Małopolskim i okolicy

Zasięgiem naszej dostawy obejmujemy także miejscowości w województwie podkarpackim, m.in. Głogów Małopolski, Rudną Małą oraz Pogwizdów Nowy. Nasze posiłki pakujemy ekologicznie. Nie czekaj i postaw na naturalną porcję zdrowia już dzisiaj.

Więcej