☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Gierałtowic i okolic
image image

Smaczny catering wegański Gierałtowice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nie jesteś fanem diet? Nic dziwnego – żmudne zliczanie kalorii, robienie zakupów, gotowanie i układanie jadłospisu wymaga nie tylko czasu, ale i pewnej wiedzy. Na szczęście możesz to wszystko powierzyć w ręce specjalistów. Zespół dietetyków i kucharzy Proszę Zdrowie czuwa nad tym, aby w każdym oferowanym posiłku znalazło się bogactwo niezbędnych dla organizmu składników odżywczych i witamin. Dbamy o potrzeby osób preferujących dietę ketogeniczną, low fodmap oraz wszystkich ciekawych efektów, jakie może dać dieta oparta na białkach sir. Gotujemy na bazie najwyższej jakości składników, sięgamy po ozonowane warzywa, owoce oraz najlepsze tłuszcze roślinne. Postaw na pełnię smaku, bez dodatku konserwantów, aromatów czy cukru.

Catering dietetyczny w Gierałtowicach i okolicy

Catering dietetyczny w Gierałtowicach i okolicy

Zamieszkujesz Gierałtowice, Przyszowice lub Paniówki? Jeśli tak, możesz skorzystać z opcji wygodnej dostawy diety pod wskazany adres. Posiłki rozwozimy przez 6 dni w tygodniu, zawsze dbając o zachowanie ich świeżości oraz pełni smaku. Co więcej – pakujemy eko! Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj!

Więcej