👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Gdowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Gdów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Każdy organizm jest nieco inny. Jego potrzeby zmieniają się wraz z wiekiem, a nawet aktualnie panującą porą roku. Z tego względu codzienna dieta powinna być skomponowana tak, aby zapewnić odpowiednią porcję odżywczych substancji. Jak do tego podejść? Skorzystaj z pomocy specjalistów. Catering dietetyczny Proszę Zdrowie oferuje wybór kilkunastu jadłospisów opracowanych z myślą o różnorodnych potrzebach, jak np. osób na diecie ketogenicznej, o wysokiej podaży energetycznej oraz wszystkich pracujących nad normalizacją masy ciała. Gotujemy wegańsko i bezglutenowo – bez konserwantów, wzmacniaczy smaku czy aromatów. Nasze posiłki opierają się na ozonowanych warzywach i owocach oraz wysokiej jakości tłuszczach. Dzięki temu na Twoim talerzu może znaleźć się to, co najlepsze z natury.

Catering dietetyczny w Gdowie i okolicy

Catering dietetyczny w Gdowie i okolicy

Chcesz otrzymywać wybrane menu pod wskazany adres? Zamieszkujesz Gdów, Czyżów, Świątniki Dolne, Zborczyce lub Szczytniki? Nasi dostawcy przez 6 dni w tygodniu dostarczą pakiet posiłków wprost pod Twoje drzwi. Sprawdź.

Więcej