***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Dobrej i okolic
image image

Smaczny catering wegański Dobra

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Nasz pomysł na zdrowe odżywianie? Moc odżywczych substancji, niezbędnych dla organizmu w każdym posiłku, a przy tym – maksimum przyjemności płynącej z samego jedzenia. Dieta nie oznacza samych zakazów. Razem z Proszę Zdrowie przekonasz się, że nowy jadłospis okaże się czymś więcej niż tylko zmianą codziennego menu! Nasza załoga dokłada starań, aby świeże posiłki mogły każdego dnia trafić w ręce naszych klientów. Dostawcy dbają o zachowanie ciągłości łańcucha chłodniczego, dzięki czemu zarówno smak, jak i wartości odżywcze zostają zachowane. Posiłki oraz świeżo tłoczone soki pakowane są ekologicznie. Jeśli poszukujesz wegańskiego i bezglutenowego cateringu przygotowywanego na bazie składników najwyższej jakości, trafiłeś pod dobry adres.

Catering dietetyczny w Dobrej i okolicy

Catering dietetyczny w Dobrej i okolicy

Stawiamy na jak najlepszą dostępność naszych posiłków. Proponujemy opcję dowozu cateringu dietetycznego do Dobrej oraz sąsiadujących z nią miejscowości: Wołczkowa, Dołuj, Mierzyn, Bezrzecza, Płochocin czy Skarbimierzyc.

Więcej