***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Łowicza i okolic
image image

Diety z dowozem do Łowicza i okolic

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Sprawdź jak możesz zapewnić swojemu organizmowi porcję wartości odżywczych, witamin oraz minerałów, ciesząc się przy tym pełnią smaku. Możesz postawić na menu, dzięki któremu przekonasz się, że prowadzenie zdrowiej dieta to coś znacznie więcej niż same wyrzeczenia. Poznaj nowy wymiar odżywiania i sięgnij po catering Proszę Zdrowie. Oferujemy perfekcyjnie zbilansowane menu, bazujące na najwyższej jakości składnikach. Nad przygotowywaniem wszystkich dań czuwa sztab doświadczonych kucharzy i dietetyków. Nasze menu jest wegańskie i bezglutenowe – a przy tym różnorodne. Proponujemy warianty jadłospisu, dopasowane do potrzeb organizmu w konkretnym wieku, oraz do danego zapotrzebowania energetycznego. Sprawdź jak łatwo jest dobrać dietę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Catering dietetyczny w Łowiczu i okolicy

Catering dietetyczny w Łowiczu i okolicy

Miejscowością, do której regularnie dostarczamy pakiety naszej diety pudełkowej jest Łowicz. Jak można złożyć zamówienie? To proste. Wybierz typ interesującego Cię menu, wielkość pakietu i ciesz się znakomitymi posiłkami, dostarczanymi wprost pod Twoje drzwi.

Więcej