☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Czechowic-Dziedzic i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Czechowice Dziedzice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Twój codzienny jadłospis wymaga gruntownej przebudowy? Sprawdź opcje diety pudełkowej przygotowane przez specjalistów Proszę Zdrowie. Dzięki temu z łatwością możesz odmienić oblicze swojego stylu odżywiania. Stawiamy na najwyższej jakości składniki, a rezygnujemy z dodatku konserwantów, aromatów i składników GMO. Zamiast nich sięgamy po ozonowane warzywa, owoce oraz roślinne tłuszcze bogate w cenne substancje odżywcze i witaminy. W ten sposób opracowaliśmy wegańskie i bezglutenowe menu, podzielone na kilkanaście wariantów, wśród których znalazła się m.in. dieta keto, low fodmap czy oparta na białkach sir. Przekonaj się jak łatwo można odmienić oblicze swoich posiłków i pokochać smaki inspirowane naturą.

Catering dietetyczny w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy

Catering dietetyczny w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy

Z opcji dostawy mogą skorzystać nie tylko największe miasta w regionie, ale także miejscowości takie jak Czechowice-Dziedzice. Jeśli Twój adres znajduje się w obrębie naszej dostawy, możesz mieć pewność, że wybrany wariant diety pudełkowej będzie trafiał w Twoje ręce przez 6 dni w tygodniu – zawsze świeży i smakowity.

Więcej