☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Brzeska i okolic
image image

Catering wegański Brzesko w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czujesz zmęczenie i brak energii do działania? Brakuje Ci diety, która odpowiednio wspierałaby prowadzony trening? Szukasz wygodnych rozwiązań, bo nie masz czasu na codzienne gotowanie? Razem z Proszę Zdrowie możesz znaleźć rozwiązanie. Oferujemy wartościowy catering dietetyczny, opracowywany pod czujnym okiem najlepszych ekspertów. Gotujemy codziennie i dostarczamy nasze pakiety przez 6 dni w tygodniu – ekologicznie zapakowane i zawsze świeże. W centrum naszej filozofii znajduje się menu wegańskie, na bazie którego powstały dostępne w naszej ofercie diety. Wybierz odpowiednią dla siebie, która będzie współgrać z Twoim wiekiem, płcią a nawet aktualną porą roku. Poznaj korzyści płynące ze zbilansowanego odżywiania i ciesz się nowym zastrzykiem dobrego samopoczucia, każdego dnia.

Catering dietetyczny w Brzesku i okolicy

Catering dietetyczny w Brzesku i okolicy

Zamów jedną z naszych diet już dzisiaj! Jeśli chcesz wypróbować nasze smaki, zdecyduj się na pakiet próbny. Catering może być regularnie dostarczany pod wskazany adres na terenie Brzeska lub okolic. Rozsmakuj się w tym, co najlepsze z natury.

Więcej