***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Błonia i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Błonie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Poznaj sposób aby odżywiać się zdrowo i różnorodnie – nie rezygnując przy tym z doskonałego smaku codziennych posiłków. Oferta cateringu dietetycznego od Proszę Zdrowie zachwyci Cię, pomagając w zrewolucjonizowaniu Twojego jadłospisu. Jesteś zwolennikiem diety wegańskiej? Wyłączasz ze swojej diety gluten? Poszukujesz konkretnego wariantu jadłospisu? Proponujemy menu opracowane pod okiem dietetyków i doświadczonych kucharzy, skomponowane w sposób wartościowy i odżywczy. Zdrowa dieta może okazać się Twoim sprzymierzeńcem i współgrać z aktualnymi potrzebami organizmu. Jedz w sposób regularny oraz smaczny, dbając przy tym o unormowanie masy ciała, dobre samopoczucie i swoje zdrowie.

Catering dietetyczny w Błoniach i okolicy

Catering dietetyczny w Błoniach i okolicy

Wybrany pakiet diety możesz otrzymywać regularnie przez 6 dni w tygodniu. Ponadto, nasze posiłki dostarczamy nie tylko na terenie największych miast, ale także do miejscowości, takich jak Błonie lub okolice. Sprawdź opcje diety od Proszę Zdrowie i postaw na różnorodność odżywiania, dopasowanego do Twoich potrzeb. 

Więcej