***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Bliżyna i okolic
image image

Zdrowy catering wegański Bliżyn

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czy wiesz, jak duży wpływ na Twoje dobre samopoczucie może mieć codzienna dieta? Podstawą jest jedzenie w sposób różnorodny, sięgając po różnorodne składniki, pełne wartościowych elementów. Taka właśnie jest kuchnia Proszę Zdrowie. Sprawdź zaproponowane przez nas warianty diety: ketogenicznej, low fodmap, sirtfood oraz Postu dr. Dąbrowskiej. Możesz postawić na jadłospis, który zapewni Ci odpowiednio wysoką kaloryczność i kompozycję składników odżywczych zgodnych z Twoimi potrzebami. Nasz zespół dokłada starań, aby gotowe posiłki mogły zachwycać znakomitym smakiem i apetycznym wyglądem, dzięki czemu dieta staje się elementem stylu życia, a nie przykrym obowiązkiem. Odpowiednio dopasowane do Twojego wieku, płci i celów menu stanowi podstawę dla dobrego samopoczucia oraz osiągnięcia celów, jakie wiążesz ze swoją sylwetką.

Catering dietetyczny w Bliżynie i okolicy

Catering dietetyczny w Bliżynie i okolicy

Zamieszkujesz Bliżyn, Bugaj lub Wołów? Nasi dostawcy mogą doręczać wybrany przez CIebie pakiet pod wskazany adres – przez 6 dni w tygodniu, szczelnie zapakowany i zawsze świeży. Odmień oblicze swojej diety!

Więcej