***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Biskupic i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Biskupice

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Regularne przygotowywanie posiłków wymaga czasu i planowania – nie wspominając przy tym o konieczności odpowiedniego zbilansowania diety. Dzięki dobremu cateringowi dietetycznemu, możesz jednak zapomnieć o tych uciążliwych aspektach i skupić na przyjemności, jaką zapewnią smakowite posiłki. Proszę Zdrowie opiera się na filozofii łączenia tego co wartościowe dla organizmu, z czerpaniem satysfakcji z prowadzonej diety. Dokładamy starań, aby proponowane posiłki były smaczne, dostarczane we właściwych warunkach i zawsze świeże. Co oferujemy? Wybór kilkunastu wegańskich i bezglutenowych wariantów, odpowiednich dla osób pracujących nad normalizacją masy ciała, dostępne w opcjach keto, sirtfood czy low fodmap. Dobierz dla siebie odpowiednie menu.

Catering dietetyczny w Biskupicach i okolicy

Catering dietetyczny w Biskupicach i okolicy

Wybrany pakiet diety możesz zamówić już teraz, za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza. To proste. My zadbamy o to, aby posiłki regularnie trafiały do Ciebie, także pod adres na terenie miejscowości jak Biskupice, Przebieczany, Bodzanów, Szczygłów, czy Bodzanów. Przekonaj się!

Więcej