☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Białobrzegów i okolic
image image

Catering wegański Białobrzegi w dobrej cenie

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Jeśli zniechęca Cię perspektywa prowadzenia zdrowej diety, postaw na catering, który ułatwi regularne odżywianie. Obawiasz się przestrzegania restrykcji oraz konieczności zrezygnowania z przyjemności jedzenia? Razem z Proszę Zdrowie przekonasz się, że prawidłowo zbilansowana dieta nie musi być nieprzyjemna. Oferujemy różnorodne menu, bogate w wartościowe składniki. Przygotowywane przez nas posiłki są pozbawione konserwantów i polepszaczy smaku. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości składników możesz odżywiać się smacznie oraz wartościowo. Dostarczaj do organizmu odpowiednią ilość kalorii, składników odżywczych oraz witamin. W naszej ofercie przygotowaliśmy warianty diety sirtuinowej, ketogenicznej, low fodmap, wysokoenergetycznej oraz niskokalorycznej. Wybierz spośród nich wariant najlepiej dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb, wieku, płci oraz celów treningowych.

Catering dietetyczny w Białobrzegu i okolicy

Catering dietetyczny w Białobrzegu i okolicy

Nasza dostawa obejmuje swoim zasięgiem także Białobrzegi oraz okoliczne miejscowości, dzięki czemu możesz rozpocząć wybrany tryb diety już dziś. Dbamy o wysoką jakość, doskonały smak i świeżość dostarczanych pakietów. Zamów i przekonaj się, jak łatwe może okazać się zdrowe odżywianie.

Więcej