Złap kody rabatowe na diety! 👉 kod: jesien5 (-5% zniżki na diety do 5 dni) / 👉 kod: jesien7 (– 7% zniżki na diety od 6 dni)
🔔 Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Będzina i okolic
image image

Pyszny catering wegański Będzin

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Zdrowe odżywianie opiera się nie tylko na liczeniu kalorii i rezygnowaniu z produktów bogatych w tłuszcz i cukier. Dobrze opracowana dieta powinna bazować na świeżych składnikach najwyższej jakości oraz znakomitym smaku – co oferuje właśnie catering dietetyczny Proszę Zdrowie. To wyjątkowa opcja dla wszystkich zwolenników jadłospisu wegańskiego i bezglutenowego, dostępna w kilkunastu wariantach, m.in. low fodmap, sirtuinowym, ketogenicznym czy wysokoenergetycznym. Kaloryczność danego pakietu możesz dobrać z uwzględnieniem swoich potrzeb, tryby życia, aktywności fizycznej, wieku, płci, a nawet pory roku. Dzięki temu odkryjesz nowy sposób odżywiania, zgodny z rytmem Twojego organizmu. W naszych daniach znajdziesz świeże, nisko przetworzone składniki najwyższej jakości, które pomogą Ci w walce o unormowanie masy ciała i poprawę samopoczucia.

Catering dietetyczny w Będzinie i okolicy

Catering dietetyczny w Będzinie i okolicy

Nasze pakiety diety rozwozimy na terenie całej Polski, zaopatrując także klientów zamieszkujących Będzin oraz okoliczne miejscowości. Zapoznaj się z naszą ofertą i jedz smacznie każdego dnia.

Więcej