***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Augustowa i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Augustów

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czy podobnie jak my uważasz, że prawidłowe odżywianie rzutuje zarówno na zdrowie organizmu, jak również może wpłynąć na poprawę samopoczucia? Co więcej – odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do efektywnego realizowania założonych celów, takich jak np. dbałość o dobry wygląd ciała lub poprawa codziennej wydajności. Wymaga to dostarczania ciału niezbędnego paliwa w postaci substancji odżywczych. Poznaj zróżnicowane warianty cateringu dietetycznego od Proszę Zdrowie! Stawiamy na propozycje opierające się na najwyższej jakości składnikach, z których wyciągamy maksimum znakomitego smaku. Razem z teamem specjalistów z zakresu żywienia tworzymy menu, które z łatwością dopasujesz do swojego wieku, płci lub aktualnych potrzeb. Możesz zyskać nową pewność siebie i przekonać się, że zdrowe odżywianie nie oznacza wyłącznie samych wyrzeczeń.

Catering dietetyczny w Augustowie i okolicy

Catering dietetyczny w Augustowie i okolicy

Oferujemy opcję wygodnej dostawy dla osób zamieszkujących Augustów oraz okolice. Zamów pakiet próbny lub skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. Zapraszamy!

Więcej