Sirtfood Etap 2

 • ŚNIADANIE

  Budyń wiśniowy na kaszy jaglanej, maliny, borówki, mięta

 • LUNCH

  Sok SIRT wolnotłoczony z dodatkiem moya matcha:
  Jarmuż, szpinak, jabłko, cytryna

 • PODWIECZOREK

  Koktajl SIRT:
  Porzeczka, truskawka, jabłko, woda kokosowa, limonka, chia

 • KOLACJA

  Sałatka odżywcza:
  groszek cukrowy, marchewka, kasza gryczana biała, czarna soczewica, pieczarki pieczone, pomidorek cherry, sos miso, prażone siemię lniane

Sirtfood Etap 2
Cennik:


Kaloryczność: 1300 kcal

 • Dzień testowy-70 zł
 • Dzień diety-87 zł
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz 100% roślinny i bezglutenowy catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla każdego, kto kontynuuje kurację dietą SIRTFOOD po zakończonym 1. etapie, chciałby zadbać o swój wygląd i samopoczucie, zwiększyć ilość warzyw w codziennej diecie, rozpocząć pracę nad zmianą nawyków żywieniowych. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, pomaga zachować młodość, wyciszyć stany zapalne i przywrócić równowagę. Szczególnie zalecana dla osób borykających się z nadwagą, chcących poprawić metabolizm, obniżyć poziom cholesterolu, oczyścić organizm, odzyskać witalność i poczuć przypływ energii.

Kaloryczność tej diety to ok. 1300 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W menu znajdziesz 4 posiłki: śniadanie, sok, koktajl i odżywczą sałatkę. Z dbałości o jakość produktów, w dietach sirtuinowych używamy Moya Matcha, która jest ekologiczną i najwyższej jakości dostępną na rynku sproszkowaną matchą. Wszystkie dania pakujemy w eko pudełka, a butelki zrobione są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

 

 

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Dieta SIRTFOOD, znana również jako dieta Adele, została opracowana przez ekspertów w dziedzinie żywienia, A.Gugginsa i G.Mattena. Ta kilku etapowa kuracja jest sposobem na szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie, poprawę funkcjonowania organizmu. Jej sekret tkwi w spożywaniu produktów roślinnych bogatych w polifenole (antyoksydanty) przy jednoczesnym czasowym obniżeniu kaloryczności posiłków. W ten sposób w naszym ciele zostają aktywowane białka zwane sirtuinami. Sirtuiny to enzymy młodości i długowieczności, regulują wiele procesów metabolicznych, m.in. związanych z gospodarką tłuszczową i węglowodanową, biorą również udział w procesach naprawy DNA.

Rekomendowany czas stosowania Diety SIRTFOOD Etap 2 to 14 do 21 dni. Następnie zaleca się przejście na stałe żywienie, np. naszą dietę Sirtuinową Lekką pełną dobroczynnych antyoksydantów. W celu dobrania optymalnego czasu trwania diety zalecamy skontaktować się z dietetyczką Małgorzatą Wrzak.

 

Więcej
Zasady diety <br> Co powinieneś/aś wiedzieć?
Sirtuiny to enzymy młodości i długowieczności, regulują wiele procesów metabolicznych, m.in. związanych z gospodarką tłuszczową i węglowodanową, biorą również udział w procesach naprawy DNA.
Mamy dla Ciebie również:
Sirtfood Etap 1

Sirtfood Etap 1

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet