***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Ratunek dla wątroby Etap 4

Ratunek dla wątroby Etap 4

91 zł/ dzień

500
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Ratunek dla wątroby to 9-cio dniowy plan dietetyczny dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją wątrobę. W tym czasie w sposób bezpieczny Twoja wątroba uwolni się od nadmiaru toksyn oraz nagromadzonego tłuszczu. Wspiera pokonywanie wielu dolegliwości zdrowotnych, takich jak problemy trawienne, otyłość oraz trudności ze zrzuceniem wagi, nadciśnienie, problemy z sercem, kłopoty skórne, choroby autoimmunologiczne. U osób z dysfunkcją wątroby można obserwować problemy neurologiczne i psychiczne, a więc poprawa jej funkcjonowania, ma również wpływ na nasz nastrój, psychikę i umysł. Nie stosuje się jej w ciąży i w czasie karmienia. Kaloryczność etapu 4. to ok. 500 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

W tym dniu pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta przygotowana zgodnie z wytycznymi etapu 4. Ratunku dla wątroby. W ramach zestawu otrzymasz 7-składnikowe menu: Napój poranny, Śniadanie, 2 śniadanie, Lunch, Podwieczorek, Kolację oraz Napar z hibiskusa.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Ratunek dla wątroby ETAP 4 

Dzień 9

Jest to ostatni dzień kuracji, w którym spożywasz tylko płyny. W tym dniu wątroba pracuje bardzo intensywnie. Jeżeli możesz sobie pozwolić, odpoczywaj w tym dniu jak najwięcej.

Ratunek dla wątroby – kuracja wg. Anthony’ego Williama

To autorska metoda składa się z 4 etapów. Poszczególne etapy nie powinny być pomijane, ani też przedłużane. Ważne, aby proces zakończyć w ciągu 9 dni. Jeżeli Twój organizm tego wymaga, możesz od razu po zakończeniu cyklu rozpocząć nowy i powtarzać go dowolną ilość razy. Jeżeli wiesz, że Twoja wątroba jest w złym stanie, powtarzaj protokół Ratunek dla wątroby przynajmniej raz na 2, 3 miesiące.

Słaba wątroba może powodować:

  • problemy trawienne
  • otyłość oraz trudności ze zrzuceniem wagi
  • nadciśnienie
  • problemy z sercem
  • dolegliwości skórne
  • problemy emocjonalne 
  • choroby autoimmunologiczne 

Jest to metoda łagodna i bezpieczna dla wątroby. Każda kolejna sekwencja uwalnia wątrobę z tłuszczu, toksyn i patogenów. Wątroba ma umiejętność regenerowania się i odbudowywania. Dla uzyskania efektów powinno się przeprowadzić wszystkie 4 etapy w odpowiedniej kolejności, nie należy jednak wydłużać poszczególnych etapów. Powracając do 9-cio dniowego programu, sprawisz, że komórki wątroby będą się coraz sprawniej regenerować. Powtarzaj program raz na dwa-trzy miesiące. Jeżeli czujesz potrzebę, możesz po zakończeniu cyklu od razu rozpocząć kolejny.

Na każdym etapie diety nie powinno się pić kawy oraz dodawać produktów bogatych w tłuszcze, takich jak pestki, orzechy, oliwy. Jeśli pojawi się głód na którymś z etapów, najlepiej jeść jabłka. Obecne w nich kwasy pomagają oczyścić wątrobę rozpuszczając zmagazynowane w niej toksyny, rozpuszczać kamienie żółciowe, niszczyć patogeny znajdujące się w przewodzie pokarmowym (bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy).

UWAGA ! Dla osób wrażliwych na seler naciowy, możemy przygotować zamiennie czysty sok z ogórka (nie ma on tak silnych właściwości jak seler naciowy, ale jego stosowanie jest dopuszczalne). Jeśli możesz, nie rezygnuj z soku z selera naciowego, zawiera on sole, które łącząc się z neurotoksynami i innymi pozostałościami pomagają pozbywać się wirusów czy innych toksyn.

Więcej
Zasady diety <br>Co powinieneś/aś wiedzieć?
Mamy dla Ciebie również:
Ratunek dla wątroby Etap 1

Ratunek dla wątroby Etap 1

Ratunek dla wątroby Etap 2

Ratunek dla wątroby Etap 2

Ratunek dla wątroby Etap 3

Ratunek dla wątroby Etap 3

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet