***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Ratunek dla wątroby Etap 3

Ratunek dla wątroby Etap 3

91 zł/ dzień

800
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu

Nasz 100% roślinny i bezglutenowy catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Ratunek dla wątroby to 9-cio dniowy plan dietetyczny dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją wątrobę. W tym czasie w sposób bezpieczny Twoja wątroba uwolni się od nadmiaru toksyn oraz nagromadzonego tłuszczu. Wspiera pokonywanie wielu dolegliwości zdrowotnych, takich jak problemy trawienne, otyłość oraz trudności ze zrzuceniem wagi, nadciśnienie, problemy z sercem, kłopoty skórne, choroby autoimmunologiczne. U osób z dysfunkcją wątroby można obserwować problemy neurologiczne i psychiczne, a więc poprawa jej funkcjonowania, ma również wpływ na nasz nastrój, psychikę i umysł. Nie stosuje się jej w ciąży i w czasie karmienia. Kaloryczność etapu 3. to ok. 800 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta przygotowana zgodnie z wytycznymi etapu 3 Ratunku dla wątroby. W ramach zestawu otrzymasz 7-składnikowe menu: Napój poranny, Śniadanie,  2 śniadanie, Zupę, Dwa podwieczorki, Kolację oraz Napar z hibiskusa.

KLIKNIJ i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Ratunek dla wątroby ETAP 3 

Dzień 7, 8

W tym czasie jemy tylko warzywa i owoce w różnych formach, zarówno surowe jak i gotowane na parze. Wątroba uwalnia wiele szkodliwych substancji, które następnie zostaną usunięte z organizmu w trakcie trwania protokołu. Dzięki temu poprawia się stan nie tylko wątroby, ale całego organizmu. Pamiętaj, nie pij kawy, zawsze możesz dodatkowo zjeść jabłko.

Ratunek dla wątroby – kuracja wg. Anthony’ego Williama

To autorska metoda składa się z 4 etapów. Poszczególne etapy nie powinny być pomijane, ani też przedłużane. Ważne, aby proces zakończyć w ciągu 9 dni. Jeżeli Twój organizm tego wymaga, możesz od razu po zakończeniu cyklu rozpocząć nowy i powtarzać go dowolną ilość razy. Jeżeli wiesz, że Twoja wątroba jest w złym stanie, powtarzaj protokół Ratunek dla wątroby przynajmniej raz na 2, 3 miesiące.

Słaba wątroba może powodować:

  • problemy trawienne
  • otyłość oraz trudności ze zrzuceniem wagi
  • nadciśnienie
  • problemy z sercem
  • dolegliwości skórne
  • problemy emocjonalne 
  • choroby autoimmunologiczne 

Jest to metoda łagodna i bezpieczna dla wątroby. Każda kolejna sekwencja uwalnia wątrobę z tłuszczu, toksyn i patogenów. Wątroba ma umiejętność regenerowania się i odbudowywania. Dla uzyskania efektów powinno się przeprowadzić wszystkie 4 etapy w odpowiedniej kolejności, nie należy jednak wydłużać poszczególnych etapów. Powracając do 9-cio dniowego programu, sprawisz, że komórki wątroby będą się coraz sprawniej regenerować. Powtarzaj program raz na dwa, trzy miesiące. Jeżeli czujesz potrzebę, możesz po zakończeniu cyklu od razu rozpocząć kolejny.

Na każdym etapie diety nie powinno się pić kawy oraz dodawać produktów bogatych w tłuszcze, takich jak pestki, orzechy, oliwy. Jeśli pojawi się głód na którymś z etapów, najlepiej jeść jabłka. Obecne w nich kwasy pomagają oczyścić wątrobę rozpuszczając zmagazynowane w niej toksyny, rozpuszczać kamienie żółciowe, niszczyć patogeny znajdujące się w przewodzie pokarmowym (bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy).

UWAGA ! Dla osób wrażliwych na seler naciowy, możemy przygotować zamiennie czysty sok z ogórka (nie ma on tak silnych właściwości jak seler naciowy, ale jego stosowanie jest dopuszczalne). Jeśli możesz, nie rezygnuj z soku z selera naciowego, zawiera on sole, które łącząc się z neurotoksynami i innymi pozostałościami pomagają pozbywać się wirusów czy innych toksyn.

Więcej
Zasady diety <br>Co powinieneś/aś wiedzieć?
Mamy dla Ciebie również:
Ratunek dla wątroby Etap 1

Ratunek dla wątroby Etap 1

Ratunek dla wątroby Etap 2

Ratunek dla wątroby Etap 2

Ratunek dla wątroby Etap 4

Ratunek dla wątroby Etap 4

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet