Lunch keto

 • ZUPA

  Zupa pieczarkowa

 • DRUGIE DANIE

  Gulasz paprykowy z grochem, oliwą pietruszkową i natką pietruszki

 • SOK

  Sok wolnotłoczony 0,25L:
  Natka pietruszki, mięta, jabłko, cytryna, imbir

Lunch keto
Cennik:


Chcesz zamówić kilka zestawów do swojego biura?
Wyślij zapytanie o preferencyjną cenę na: info@proszezdrowie.pl


Kaloryczność ok. 650-750 kcal.

 • Dzień lunchu-52 zł
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz 100% roślinny i bezglutenowy catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Zestaw lunchowy ketogeniczny dla każdego, kto chciałby zdrowo się odżywiać oraz w bezpieczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów, poczuć zastrzyk energii płynący z jedzenia, zwiększyć ilość warzyw w codziennej diecie, zredukować tkankę tłuszczową bez uczucia głodu. W szczególności zalecany dla osób będących na dietach ketogenicznych lub chcących zminimalizować ilość spożywanych węglowodanów i obniżyć poziom cukru we krwi. 

Kaloryczność tego lunchu to ok. 650-750 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie lunch o wysokiej gęstości odżywczej. W menu znajdziesz 3 posiłki: zupę, drugie danie i koktaj ketogeniczny. Wszystkie dania pakujemy w eko pudełka, a butelki zrobione są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Kliknij i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś wiedzieć?

Dieta ketogeniczna to dieta bardzo silnie ograniczająca węglowodany, a głównym źródłem energii staje się tłuszcz pod postacią, m.in. oliwy, oleju kokosowego, oliwek, awokado, orzechów czy pestek. Bazuje na niskoskrobiowych warzywach, roślinach bogatych w tłuszcz i białko. Ten sposób odżywiania powoduje, że organizm wchodzi w stan zwany ketozą i nie otrzymując energii z węglowodanów zaczyna spalać nagromadzony w organizmie tłuszcz.

Zalecana szczególnie w celu utraty wagi, zmniejszenia obwodu pasa i nadmiernej trzewnej tkanki tłuszczowej, lepszej kontroli apetytu, wyeliminowania popołudniowych spadków energii, poprawy koncentracji i jasność umysłu, obniżenia stanów zapalnych, poprawy jakości snu, poprawy trawienia, obniżenia poziomu cukru i insuliny, ogólnego polepszenia samopoczucia.

Więcej
Zasady diety <br> Co powinieneś wiedzieć?
W szczególności zalecany dla osób będących na dietach ketogenicznych lub chcących zminimalizować ilość spożywanych węglowodanów i obniżyć poziom cukru we krwi.
Mamy dla Ciebie również:
Lunch dla aktywnych

Lunch dla aktywnych

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet