☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering dr Dąbrowskiej Łódź
image image

Catering Dąbrowskiej Łódź

Argumentów za takim zestawem pudełkowym, jak dieta Dąbrowskiej jest naprawdę dość sporo. O czym należy dowiedzieć się w pierwszej kolejności? Jak mogą być zamówione (w Proszę Zdrowie) diety Dąbrowskiej? Czy jest to związane z dużymi kosztami? A może wręcz przeciwnie?

 

Jakie korzyści zapewnia catering dr Dąbrowskiej Łódź?

Czy dieta doktor Dąbrowskiej w Łodzi jest w ogóle warta zainteresowania ze strony klientów? Okazuje się, że jak najbardziej tak. W końcu post Dąbrowskiej (oferowany m.in. w Proszę Zdrowie) przynosi wiele dobrego. Oczywiście, jak będzie właściwie stosowany. Generalnie na początek trzeba postawić na optymalny podmiot cateringowy. Nasza firma (Proszę Zdrowie) to właściwe wyjście z tej sytuacji. Szczególnie pod kątem tego zestawu. Wszak nasz catering jest certyfikowany przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej.

Nasza dieta Ewy Dąbrowskiej w Łodzi powstaje zatem naprawdę profesjonalnie. W 100% zgodnie ze wszystkimi założeniami. A to pozwala liczyć na multum korzyści. Jakich? Jeśli chodzi o zdrowie, to zalet nie brakuje. Okazuje się, że diety bazujące na założeniach dr Dąbrowskiej wyciszają stany zapalne. Dodatkowo pozytywnie wpływają na funkcjonowanie układu odpornościowego. Przy okazji można liczyć na zmniejszenie poziomu cholesterolu i cukru we krwi. O czym jeszcze warto wspomnieć? O możliwości zgubienia zbędnej tkanki tłuszczowej, czy efektywnym oczyszczeniu organizmu z toksyn itd.

Jak może być zamówiona dieta Dąbrowskiej Łódź?

Chcesz, aby dieta dr Dąbrowskiej “zawitała” do Twojego domu/mieszkania? Zanim zdecydujesz się na zamówienie, zgłoś się jeszcze do swojego lekarza (jak masz jakieś kłopoty ze zdrowiem w tym momencie). Nie zapominaj też o indywidualnej konsultacji dietetycznej. W Proszę Zdrowie takie są właśnie oferowane. Na skutek tego dowiesz się, jaka powinna być m.in. optymalna długość kuracji (jednorazowa kuracja trwa od 14 dni do maksymalnie 42 dni).

Jak może być zamówiona ta dieta? Dr Dąbrowska wymyśliła odpowiedni model żywieniowy, który jest smaczny i bardzo zdrowy. My go zaś sprzedajemy. Jeśli chcesz go zamówić, to wejdź na stronę główną Proszę Zdrowie. Potem kliknij w przycisk „Zamów” – znajdujący się w prawym, górnym rogu. Proces złożenia zamówienia postu od dr Ewy Dąbrowskiej w Łodzi składa się w sumie z 6 etapów. Są to zaś: „Wybór diety”, „Dodatki”, „Wybór menu”, „Dane klienta”, „Dane dostawy” oraz „Podsumowanie”. W przypadku tej diety nie możesz skorzystać z wyboru menu. Spokojnie! Nasze posiłki i tak powinny Ci przypaść do gustu, ponieważ gotujemy zdrowo i smacznie.

Diety Dąbrowskiej Łódź: z jakich promocji naprawdę warto skorzystać?

Masz zamiar zamówić catering dr Dąbrowskiej? Zanim to zrobisz, warto dowiedzieć się nieco więcej na temat oferowanych promocji. Poza tym w Proszę Zdrowie możesz śmiało skorzystać z Programu Lojalnościowego. Ile kosztuje nasza dieta dr Dąbrowskiej? Catering jest naprawdę relatywnie tani. Możesz to zweryfikować na naszej stronie internetowej lub do nas zadzwonić/napisać.

Zachęcamy do skorzystania m.in. z aktualnej promocji, w której możesz uzyskać 10% zniżki. Jak to zrobić? Wystarczy tylko zamówić post od dr Ewy Dąbrowskiej w Łodzi i wpisać kod „kod10”. Co jeszcze jest rekomendowane? To Program Lojalnościowy obowiązujący w Proszę Zdrowie. O co tutaj konkretnie chodzi? Klienci Proszę Zdrowie mogą zbierać punkty i je później wykorzystywać przy kolejnych zamówieniach, które będą oczywiście tańsze. Za co zbiera się oczka? Np. za zamawianie diet, czy ocenianie posiłków.

Aby dołączyć do Programu Lojalnościowego w Proszę Zdrowie należy tylko założyć konto w Panelu Klienta albo pobrać aplikację mobilną (na iOS lub Androida). A potem możesz np. złożyć premierowe zamówienie i zainkasować w ten sposób pierwsze oczka.

Podsumowanie

Kiedy jest stosowana dieta Dąbrowskiej? Catering jest wybierany przez osoby, które chcą np. efektywnie się odchudzić, zmniejszyć poziom cholesterolu we krwi, czy poprawić funkcjonowanie układu immunologicznego itd. Zamówienie tego zestawu w Proszę Zdrowie jest bardzo proste. Nasza firma oferuje też rozmaite zniżki i możliwość skorzystania z Programu Lojalnościowego.

Więcej