☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów
Pyszny i zdrowy catering dr Dąbrowskiej Koszalin
image image

Catering Dąbrowskiej Koszalin

Analizujesz, czy dieta Ewy Dąbrowskiej jest warta zainteresowania? Zdecydowanie tak. Jeśli post Dąbrowskiej będzie bowiem właściwie stosowany, to uzyskasz wiele istotnych korzyści. O co chodzi dokładnie? Na czym polega taka dieta? Dlaczego warto ją zamówić od naszego podmiotu cateringowego Proszę Zdrowie?

 

Catering dr Dąbrowskiej Koszalin: kto powinien się zdecydować?

Jest coraz więcej chętnych na taki zestaw pudełkowy, jak dieta dr Dąbrowskiej w Koszalinie. Catering ten jest rekomendowany każdej osobie, która chce zatroszczyć się o zdrowie. Dlaczego? Warto zaznaczyć, że dieta Dąbrowskiej wycisza stany zapalne. Dodatkowo pomaga w obniżeniu poziomu złego cholesterolu oraz cukru we krwi.

Diety Dąbrowskiej w Koszalinie są polecane, jeśli komuś zależy na efektywnym oczyszczeniu organizmu z toksyn. Od czasu do czasu warto poddać się takiej kuracji. A jeżeli zdecydujesz się ostatecznie na Proszę Zdrowie, to masz pewność, że wszystko odbędzie się nie tylko skutecznie, lecz przede wszystkim bezpiecznie.

Narzekasz na swój poziom energii? Dość często odczuwasz zmęczenie? Chcesz to wreszcie zmienić? Warto zatem zainteresować się zdrowym, regularnym jedzeniem. Jeżeli do tego zależy Ci na odpowiednich walorach smakowych, to wybierz Proszę Zdrowie.

Jak wygląda dieta Dąbrowskiej Koszalin?

Powyżej zostało wypisanych tylko kilka zalet. Bo przecież catering dr Dąbrowskiej pomaga także w zrzuceniu zbędnych kilogramów, czy zmniejszeniu obrzęków (powstałych w rezultacie zatrzymania wody) itd. Te wszystkie korzyści możesz uzyskać, jak będziesz stosować właściwy zestaw pudełkowy.

Taki jest właśnie oferowany w Proszę Zdrowie. Czym cechuje się ta dieta Dąbrowskiej w Koszalinie? Catering składa się z 4 rozmaitych posiłków. Są to nie tylko śniadanie i drugie śniadanie, ale też zupa, kolacja plus 2 soki. To nie wszystko. Oprócz tego 2 razy tygodniowo jest pakowany zakwas buraczany.

Ile trwa w praktyce dieta dr Dąbrowskiej? W przypadku jednorazowej kuracji ten przedział waha się od 14 dni do maksymalnie 42 dni. Nie wiesz, jaka długość będzie najwłaściwsza? Spokojnie. W Proszę Zdrowie nie musisz samodzielnie podejmować takich decyzji. Możesz śmiało skontaktować się z dietetyczką Małgorzatą Wrzak, która po dokładnym przeanalizowaniu Twojej sytuacji dobierze optymalną długość. Co ważne, na pomoc i wsparcie możesz liczyć nie tylko przed zamówieniem tego zestawu pudełkowego, lecz także potem (już w czasie codziennego stosowania).

Dieta Ewy Dąbrowskiej Koszalin: od kogo ją zamówić?

Mamy nadzieje, że wybierzesz właśnie nas, czyli Proszę Zdrowie. Jakie są najistotniejsze powody? Nasza dieta doktor Dąbrowskiej w Koszalinie jest nie tylko skuteczna. Jest przede wszystkim bezpieczna. Na skutek tego nie musisz obawiać się o żadne skutki uboczne itd. Dietetyczka Małgorzata Wrzak czuwa nad tym, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Od samego początku do końca.

W Proszę Zdrowie oferujemy zestawy pudełkowe, które są naprawdę zdrowe. W tym przypadku dieta od dr Ewy Dąbrowskiej bazuje na wszystkich jej założeniach. Wszystko wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Co ważne, jesteśmy wspierani przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej. A to najlepszy dowód na to, że warto z nami kooperować.

Na czele Proszę Zdrowie stoją 3 kobiety. Są to Małgorzata, Natalia i Agnieszka (prywatnie mama i 2 córki). U nas obowiązuje m.in. taka zasada, że jedzenie powinno być nie tylko zdrowe, ale także bardzo pyszne. Chcemy, aby spożywanie jednego posiłku po drugim było po prostu przyjemne.

Dodatkowo oferujemy niskie ceny i wiele promocji. Np. teraz możesz skorzystać z kodu „kod10” i uzyskać 10% zniżki m.in. na post od dr Dąbrowskiej w Koszalinie (tak samo, jak na Detoks Sokowy i Ratunek dla Wątroby).

Podsumowanie

Jakie walory ma ta dieta? Dr Dąbrowska jest bardzo chwalona za swój model żywienia. A to dlatego, że tego typu zestawy m.in. wpływają na lepsze zdrowie i wygląd. Dzięki diecie od dr Dąbrowskiej w Koszalinie można np. obniżyć poziom cukru we krwi. Tak samo, jak zrzucić kilka kilogramów itd. Interesuje Cię zdrowe, pyszne i jednocześnie urozmaicone jedzenie? Wybierz Proszę Zdrowie!

Więcej