Pyszny i zdrowy catering wegański Wałbrzych
image image

Najlepszy catering wegański Wałbrzych

Wegańskie diety pudełkowe są darmowo dostarczane przez naszą firmęcateringową pod wskazany przez Ciebie adres. Posiłki gotujemy z produktów roślinnych to znaczy: warzyw, owoców, orzechów, pestek, nasion.To w nich zawarte jest całe bogactwo mikroelementów, witamin, błonnika, aminokwasów które mają mniej kalorii od produktów pochodzenia zwierzęcego. W opracowywaniu planów żywieniowych dietetyk z naszego cateringu kładzie się nacisk na żywność bogatą w składniki odżywcze, wiąże się to ze zmniejszonym ryzykiem chorób serca, cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi, otyłości.

Jak schudnąć na diecie oferowanej przez catering wegański Wałbrzych?

Kilka strategii może powodować utratę wagi na wegańskiej diecie pudełkowej np. wprowadzenie do jadłospisu warzyw nieskrobiowych. W naszym cateringu wegańskim wybieramy warzywa bogate w błonnik, takie jak brokuły, kalafior, cukinia, warzywa liściaste i grzyby, może to pomóc Ci zachować uczucie sytości i zmniejszyć spożycie kalorii. W naszej firmie cateringowej uwzględniamy odpowiednią ilość białka w każdym posiłku. Wysokobiałkowe produkty wegańskie obejmują warzywa, owoce, fasolę, orzechy, nasiona, soczewicę, produkty wegetariańskie to jajka, produkty mleczne i produkty sojowe (takie jak tofu). Preferujemy węglowodany złożone, które zwiększających uczucie sytości należą produkty pełnoziarniste, warzywa nieskrobiowe, owoce i rośliny strączkowe. Łączymy orzechy, nasiona i zdrowe tłuszcze z niskokaloryczną żywnością, abyś uniknął przejadania się. Zbilansowana wegetariańska i wegańska dieta pudełkowa, która kładzie nacisk na produkty pełnoziarniste i ogranicza rafinowane węglowodany oraz żywność wysoko przetworzoną, może pomóc w utracie wagi.

Które rodzaje diet roślinnych w Wałbrzychu przyczynią się do skutecznego odchudzania:

  • Dieta Ketogeniczna – 2000 – 3000 kcal
  • Dieta Klasyczna – 1200 – 2000 kcal.
  • Dieta dr Dąbrowskiej (sokowa, płynna, klasyczna) – 700-1000 kcal.
  • Dieta Sirtuinowa – 1250-2050 kcal

Spożywanie odpowiednich ilości białka, wartościowych produktów w każdym z dowożonych do Ciebie posiłków, pozwoli Ci odzwyczaić się od jedzenia wysokoprzetworzonej żywności.

Więcej

Czy wegańska dieta pudełkowa Wałbrzych pozwoli poprawić wyniki sportowe?

Sportowcy uprawiający różne dyscypliny sportowe potrzebują określonych racji żywieniowych, aby zapewnić sobie energię i składniki odżywcze niezbędne do utrzymania sprawności fizycznej i osiągnięcia wyników sportowych. Osoby aktywne fizycznie chętnie zamawiają nasze wegańskie diety pudełkowe które dowozimy pod ich drzwi. Nasz catering zapewnia Ci darmowe konsultacje z dietetykiem, który w zależności od konkretnej dyscypliny sportowej, jej intensywności, czasu trwania treningu i indywidualnych cech organizmu, dopasuje optymalną dietę roślinną.

Polecamy dietę proteinową, ponieważ jest to dieta wysokobiałkowa zalecana sportowcom uprawiającym sporty siłowe, takie jak kulturystyka, trójbój siłowy i podnoszenie ciężarów. W naszym cateringu dietetycznym białko jest głównym źródłem pożywienia dla mięśni, dlatego aby je zbudować i zregenerować się po treningu, powinieneś spożywać odpowiednią jego ilość. Dbamy o bilans żywieniowy sportowca, to znaczy zachowujemy równowagę pomiędzy białkami, tłuszczami i węglowodanami, aby zapewnić organizmowi niezbędną ilość składników odżywczych do utrzymania wysokiej sprawności fizycznej i osiągania wyników sportowych.

Czy catering wegański i wegetariański w Wałbrzychu poprawi stan zdrowia?

Tak, spożywanie produktów roślinnych zawartych w wegańskiej diecie pudełkowej jest podstawą utrzymania zdrowia na dobrym poziomie. Posiadamy w ofercie plany żywieniowe z odpowiednią ilością mikro i makroelementów, błonnika, antyoksydantów które poprawiają zdrowie i samopoczucie. Nie musisz wychodzić z domu aby zdrowo się odżywiać, wystarczy że, złożysz odpowiednie zamówienie w naszym cateringu.

Więcej

Zdrowe, zrównoważone diety w naszym cateringu wegańskim w Wałbrzychu:

  • Dieta Niski IG – dla cukrzyków i diabetyków.
  • Dieta Mama – dla kobiet zmierzających do regeneracji organizmu po porodzie.
  • Dieta Ratunek dla wątroby – dla osób z otłuszczoną wątrobą, dzięki diecie zostaną z niej usunięte toksyny i patogeny.
  • Dieta Low-FODMAP – dla osób z problemami trawiennymi i objawami takimi jak: wzdęcia, zgaga, zaparcia, bóle brzucha, również przy zespole jelita nadwrażliwego i zespole przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim.

Każda z wymienionych diet przyczyni się do poprawy Twojego zdrowia, unormowania poziomu cukru i glukozy, nadciśnienia tętniczego.

Podsumowanie

Wegetariańskie (rośliny, jajka, nabiał, ryby, owoce morza) i wegańskie diety pudełkowe (bez produktów odzwierzęcych) są odpowiednie dla sportowców, osób z nadwagą, diabetyków oraz osób z innymi problemami zdrowotnymi. W naszej firmie cateringowej w Wałbrzychu ProszeZdrowie, dobieramy plany żywieniowe uwzględniając indywidualne cechy organizmu, stan zdrowia i cele sportowe. Należy pamiętać, że prawidłowe odżywianie odgrywa ważną rolę w utrzymaniu wysokiej formy fizycznej, koncentracji uwagi, redukcji wagi i poprawieniu stanu zdrowia. Zapoznaj się z rodzajami diet pudełkowych i wybierz odpowiednią dla siebie!

Więcej