Pyszny i zdrowy catering wegański Jelenia Góra
image image

Najlepszy catering wegański Jelenia Góra

Odkryj walory smakowe i zdrowotne diety roślinnej z cateringu wegańskiego w Jeleniej Górze!

Planując menu roślinne dietetyk i szef kuchni w naszej firmie cateringowej kierują się utrzymaniem równowagi. Włączają do wegańskiej diety pudełkowej produkty z różnych grup – zboża, warzywa, rośliny strączkowe, grzyby, owoce, orzechy, nasiona. Umożliwia to organizmowi otrzymanie pełnej gamy niezbędnych substancji i ułatwia ich wchłanianie. Na przykład równowaga między pełnymi ziarnami a owocami i jagodami bogatymi w witaminę C sprzyja wchłanianiu żelaza. Zamów w naszym cateringu wegańskim i wegetariańskim plan żywieniowy a każdego ranka dostarczmy pod Twoje drzwi pyszne jedzenie w ekologicznych pudełkach!

Na jakich zasadach odżywiania opiera się catering wegański Jelenia Góra?

Stosowanie w tygodniowym jadłospisie specjalnie wzbogaconej wegańskiej diety pudełkowej, naparów ziołowych, soków i koktajli oraz maksymalne urozmaicenie pokarmów roślinnych gwarantuje nasycenie diety pełną gamą witamin, minerałów, aminokwasów i innych dobroczynnych substancji. W naszym cateringu szef kuchni wykorzystuje odpowiednią ilość warzyw i owoców co zapewnia mikroflorze jelitowej odpowiednią ilość błonnika. Rezygnacja z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejsza kaloryczność codziennej diety. Przyniesie to pozytywny efekt i pomoże normalizować wagę. Układając tygodniowy jadłospis, nasz dietetyk w zależności od Twojej aktywności fizycznej, zaplanuje wymaganą liczbę kalorii.

W jakich wariantach dostępna jest wegańska dieta pudełkowa Jelenia Góra?

Prawidłowe odżywianie i to, jak dokładnie należy go przestrzegać, to jeden z najbardziej aktualnych tematów. Nasz catering wegański oferuje również dietę wegetariańską, każda z nich zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2 i zapobiega rozwojowi choroby niedokrwiennej serca. Jednocześnie dieta bogata w czerwone mięso znacznie zwiększa wszystkie te zagrożenia. Opracowane przez dietetyka plany żywieniowe przekładają się różne wegańskie diety pudełkowe z odpowiednią ilością błonnika, który zwiększa liczbę pożytecznych bakterii i pobudza pracę przewodu pokarmowego. Dowożone przez naszą firmę cateringową posiłki zawierają dużą liczbę różnych pierwiastków śladowych, zwłaszcza potasu, magnezu, kwasu foliowego, witaminy, szczególnie witaminy A, C i E. Oferujemy żywność o niskim indeksie glikemicznym.

Więcej

Catering w Jeleniej Górze przygotował dla Ciebie:

  • Dieta klasyczna – wegańska bez produktów pochodzenia zwierzęcego, wegetariańska z jajkami i nabiałem oraz wegetariańska fish z rybami i owocami morza.
  • Dieta Mama – bez produktów wysoko fermentujących, ten rodzaj wegańskiej diety pudełkowej zawiera dużo błonnika co wspomaga trawienie.
  • Dieta Proteinowa – dla sportowców, którzy potrzebują większej ilości biała i ograniczonej liczby węglowodanów.
  • Detoksy sokowe – to kuracja oczyszczająca organizm, redukująca wagę i poprawiająca wygląd skóry.
  • Dieta Ratunek dla wątroby – nasz catering opracował specjalną dietę oczyszczającą wątrobę z tłuszczu, patogenów i toksyn.
  • Dieta dr Dąbrowskiej – dostępna w 3 wersjach: sokowa, klasyczna, płynna, wzmacnia układ odpornościowy, odmładza i redukuje wagę.
  • Dieta Sirtuinowa – oparta na zwiększonej ilości antyoksydantów i ograniczająca kaloryczność posiłków. Redukuje wagę i sprzyja wyszczuplaniu sylwetki.
  • Dieta Ketogeniczna – to doskonała propozycja dla osób dążących do walki z nadwagą i otyłością. Ograniczamy węglowodany a wprowadzamy tłuszcze roślinne, niskoskrobiowe warzywa, produkty bogate w białko.
  • Dieta Niski IG – jest odpowiednim sposobem odżywiania diabetyków.
  • Dieta Low-FODMAP – przeznaczona jest dla osób, które cierpią z powodu bólu brzucha, wzdęć, zgagi i zespołu jelita nadwrażliwego. Wegetariańska i wegańska dieta pudełkowa poprawia równowagę między gatunkami bakterii oraz koryguje dysbakteriozę związaną z różnymi chorobami przewlekłymi i stanami zapalnymi o niewielkim nasileniu.
Więcej

Jakie składniki odżywcze zapewnia catering wegański i wegetariański w Jeleniej Górze?

Nasz catering wegański i wegetariański wykorzystuje w planach żywieniowych przede wszystkim produkty roślinne, jednak w drugiej opcji wprowadzamy do diety jajka, nabiał, ryby, owoce morza. Każda wegańska dieta pudełkowa bogata jest w cenne mikro i makroelementy, witaminy, przeciwutleniacze, aminokwasy i błonnik. Korzystając z oferty naszego cateringu dietetycznego nie musisz liczyć kaloryczność spożywanego pożywienia, nasz dietetyk wykonuje to dla Ciebie. Dieta wegańska i wegetariańska sprzyja aktywnemu spalaniu tkanki tłuszczowej i daje uczucie lekkości bez odczuwania głodu i chęci na podjadanie.

Skuteczne odchudzanie przy wegańskiej diecie pudełkowej jest uzależnione od kilku czynników: od początkowej wagi, budowy ciała oraz indywidualnych cech. Ponadto pewną rolę odgrywa tempo metabolizmu i zachowanie konkretnego organizmu po przejściu na pokarmy roślinne. Plany żywieniowe z naszej firmy cateringowej przyczyniają się do aktywnego spalania tłuszczu podskórnego, ponieważ głównym źródłem tworzenia takich rezerw są tłuszcze zwierzęce.

Podsumowanie

Wegetariańską i wegańską dietę pudełkową dostarczamy codziennie, posiłki są zawsze zapakowane w ekologiczne pojemniki a soki i koktajle w plastikowe butelki z recyklingu. W naszej firmie cateringowej ProszeZdrowie, do przyrządzania posiłków wykorzystujemy najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego, co pozwala zrealizować Twoje zamierzenia. Taka dieta nie tylko pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także poprawia ogólny stan zdrowia, normalizuje poziom cholesterolu i pomaga w walce z chorobami przewlekłymi. Skontaktuj się z naszym cateringiem wegańskim, wybierz optymalna dietę i zadbaj o swoje zdrowie!

Więcej