hero image
image image

Diety z dowozem do Wrocławia i okolic

Udało Wam się znaleźć wszystkie krasnale poukrywane we Wrocławiu? Wiemy, że to zadanie nie jest łatwe. Jednak znalezienie odpowiedniego cateringu dietetycznego jest dużo prostsze, ponieważ Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny dostarcza Wam swoje diety na terenie Wrocławia i okolic pod same drzwi Waszych domów!

Catering wegański Wrocław

Catering wegański Wrocław

Dzięki nam każdy mieszkaniec Wrocławia i jego okolic może cieszyć się zbilansowanymi, pysznymi i świeżymi posiłkami. Podstawą naszych diet są produkty bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. Nasza filozofia to nie tylko zdrowe jedzenie, ale również przyjemność z niego płynąca! Dbamy o to, aby nasze potrawy nie tylko dobrze smakowały, ale też apetycznie wyglądały. Nasze menu jest różnorodne oraz nietuzinkowe. 

Jeżeli szukacie cateringu, który zagwarantuje Wam wysoką jakość oferowanych diet to trafiliście pod właściwy adres! Catering Proszę Zdrowie korzysta jedynie z naturalnych produktów. Dodatkowo wszystkie owoce i warzywa przed obróbką są dokładnie myte i ozonowane, dzięki czemu nie zawierają nawet niewidocznych gołym okiem zanieczyszczeń. Nasze diety pudełkowe z dowozem do klienta na terenie Wrocławia i okolic są bombami witaminowymi. Zawierają one bowiem wiele składników odżywczych pochodzenia naturalnego działających korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki nim będziecie mieli więcej energii, poprawi się Wasze samopoczucie oraz unormuje się Wasza masa ciała. Czyż nie brzmi to zachęcająco? 

W Cateringu Proszę Zdrowie każdy mieszkaniec Wrocławia i jego okolic znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie zbilansowane 24 roślinne i bezglutenowe diety z dostawą do Wrocławia i jego okolic 6 dni w tygodniu. Każda z diet jest inna, dlatego też macie duży wachlarz możliwości. W razie wątpliwości zawsze możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, panią Małgosią, która pomoże Wam wybrać odpowiednią dla Was dietę. Nasi kurierzy rozwożą Wasze zamówienia w specjalnie przystosowanych do tego samochodach. Dzięki temu zachowany jest ciąg chłodniczy, a Wasze potrawy są dostarczone do Waszych domów we Wrocławiu i okolicach świeże – jakby były przygotowywane na miejscu! 

Nie czekajcie dłużej i wybierzcie nasz catering! Dołożymy wszelkich starań, żebyście byli naszymi kolejnymi zadowolonymi klientami! Pozwólcie nam się Wami zaopiekować – to nasza pasja i powołanie.

Więcej