hero image
image image

Diety z dowozem do Trójmiasta (Gdańska, Gdyni i Sopotu) i okolic

Mieszkańcy pięknego Trójmiasta – Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic mogą cieszyć się zdrowymi i smacznymi dietami pudełkowymi od Cateringu Proszę Zdrowie, gdyż poszerzyliśmy strefę naszych dostaw o Trójmiasto. Chcemy zapewnić Wam to co najlepsze, zadbać o wasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Catering wegański Trójmiasto

Catering wegański Trójmiasto

Jak to robimy? Przygotowujemy dla Was potrawy ze świeżych i naturalnych produktów. W naszym wegańskim i bezglutenowym cateringu nie używamy półproduktów, sztucznych dodatków, chemii czy konserwantów. Korzystamy z tego co daje nam natura. Dlatego nasze diety są bardzo odżywcze, bogate w wiele składników wpływających na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dodatkowo mają one wysoką gęstość odżywczą. Dzięki temu nasze diety pudełkowe z dowozem do Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic dają sytość bez uczucia ciężkości, dodają energii, przywracają witalność i dobre samopoczucie. Wiemy także, że podstawą odżywczej diety jest jej urozmaicenie. Dlatego zespół naszych kucharzy z Szefem Kuchni na czele dbają o to, aby menu było różnorodne i nietuzinkowe. Wkładają oni całe swoje serce w przygotowanie dla Was posiłków, które pozostaną w Waszej pamięci na długo. 

Chcemy pokazać, że dieta nie musi być katorgą! Wręcz przeciwnie! Wiemy o tym, że każdy z Was ma różne potrzeby i chcemy się do tego dostosować. Dlatego w  Cateringu Proszę Zdrowie każdy mieszkaniec Trójmiasta i okolic znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Wam wachlarz możliwości – do wyboru są 24 wegańskie i bezglutenowe diety pudełkowe z dowozem do Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Jeżeli będziecie mieli wątpliwości co do wyboru diety, zawsze możecie skontaktować się z naszą dietetyczką, panią Małgosią, która udzieli Wam profesjonalnej porady i pomoże dobrać odpowiednią dla Was dietę. 

Catering Proszę Zdrowie dba zarówno o swoich klientów, jak i o planetę. Jesteśmy firmą proekologiczną, dlatego też nasze diety pakowane są w eko pudełka, butelki do soków tworzone są z recyklingowanego plastiku, a menu dla naszych klientów drukujemy na papierze w 100% z papieru z odzysku. Dodatkowo wyznajemy zasadę Zero Waste. Koniec z marnowaniem żywności! Z naszym cateringiem nie musisz martwić się o resztki jedzenia zalegające w lodówce! Staramy się, aby porcje naszych dań były wystarczająco duże dla wszystkich naszych klientów, również tych mieszkających w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach! 

Zaufaj nam i pozwól się Tobą zaopiekować! Dokładamy wszelkich starań, aby na twarzy naszych klientów codziennie widniał szeroki uśmiech. Nie zwlekaj i zamów wybraną dietę pudełkową z dostawą do Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic. Pracujemy i tworzymy z pasją – specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich!

Więcej