hero image
image image

Diety z dowozem do Szczecina i okolic

Tak jak Szczecin jest węzłem transportowym łączącym Polskę z krajami skandynawskimi, tak i nasz Catering Proszę Zdrowie chce łączyć się z mieszkańcami tego pięknego miasta. Dlatego wychodząc Wam naprzeciw poszerzyliśmy strefę naszych dostaw o Szczecin i okolicę. Teraz każdy mieszkaniec Szczecina i okolic może cieszyć się naszymi roślinnymi i bezglutenowymi dietami z dowozem 6 dni w tygodniu pod Wasze drzwi. Jest ich do wyboru aż 24, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie u nas coś dla siebie.

Catering wegański Szczecin

Catering wegański Szczecin

Co nas wyróżnia? Tworzymy nasze dania czerpiąc z tego, co oferuje nam natura. Nie stosujemy sztucznych barwników, konserwantów, sztucznych dodatków czy półproduktów. Stawiamy na jakość, różnorodność i wysoką wartość odżywczą naszych diet pudełkowych. Dzięki temu dostarczają one niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Czujecie zmęczenie, ociężałość, moglibyście spać całymi dniami i nic Wam się nie chce? Nasze diety dadzą Wam przysłowiowego kopa do działania, poczujecie przypływ energii, poprawi się Wasze samopoczucie i poczujecie, że możecie góry przenosić. Wszystko dzięki naturalnie występującym w naszych produktach składnikom odżywczym.

W Cateringu Proszę Zdrowie dobrze wiemy o tym, że urozmaicona dieta to najlepsza dieta. Nikt z nas nie lubi monotonni na talerzu. Dlatego chcemy, aby każdy mieszkaniec Szczecina i okolic korzystający z naszych usług, cieszył się różnorodnością swoich posiłków. Nasi kucharze na czele z Szefem Kuchni każdego dnia dbają o to, aby dania dostarczane na terenie całej Polski, jak i w Szczecinie i jego okolicach, były różnorodne i nieszablonowe. Koniec ze schematycznym jedzeniem!

Więcej