hero image
image image

Diety z dowozem do Łodzi i okolic

Tak jak miasto Łódź ciągle się rozrasta, tak i nasz catering poszerza swoje horyzonty. Dzięki temu każdy mieszkaniec Łodzi i jej okolic może cieszyć się dostawą naszych pysznych, wegańskich, bezglutenowych diet do swojego domu! Oferujemy Wam 24 diety z dostawą na terenie Łodzi i jej okolic. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Chcesz zredukować swoją masę ciała, utrzymać aktualną wagę czy po prostu poprawić swoje samopoczucie? Catering Proszę Zdrowie to najlepszy wybór! Nasze diety pudełkowe z dostawą w Łodzi i okolicach dostarczą Twojemu organizmowi wszelkich potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych! Dzięki temu poczujesz się dużo lepiej, zacznie rozpierać Cię energia, a masa ciała będzie się normalizować!

Catering wegański Łódź

Catering wegański Łódź

W naszym wegańskim i bezglutenowym cateringu stawiamy na jakość produktów, z których przygotowujemy potrawy dla naszych klientów. Dlatego też nasze dania są tworzone ze świeżych i naturalnych produktów wspierających zdrowie – bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. Na naszej kuchni stawiamy na naturalność – nie używamy sztucznych aromatów, żywności przetworzonej czy półproduktów. Za to wszystko od początku tworzymy sami, z najlepszej jakości składników, doprawiając tym co dała nam natura! 

Chcemy pokazać mieszkańcom Łodzi, okolic jak i reszty Polski, że dieta nie jest dogmatem i może się zmieniać wraz z naszymi potrzebami, metryką czy porą roku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie różnorodne dodatki do diet tworzone z różnych sezonowych produktów takie jak na przykład shoty odpornościowe w edycji jesienno-zimowej! Zależy nam na tym, aby nasze jedzenie było prawdziwe. Chcemy, abyście czuli przyjemność ze spożywania naszych diet! 

Codziennie dbamy o to, aby zamówione przez Was diety zostały do Was dostarczone świeże. Dlatego też nasi dostawcy wożą je w specjalnych samochodach, które utrzymują ciąg chłodniczy. Dzięki temu możecie cieszyć się pysznymi dietami pudełkowymi z naszego cateringu z dostawą na terenie Łodzi i okolic codziennie rano pod swoimi drzwiami. Nie zwlekajcie i pozwólcie nam się Wami zaopiekować! To dla nas czysta przyjemność!

Więcej