hero image
image image

Diety z dowozem do Katowic i okolic

Mieszkańcy Katowic i okolic mogą już cieszyć się naszymi pysznymi, roślinnymi i bezglutenowymi dietami z dowozem do Katowic i jego okolic. Wychodzimy Wam naprzeciw, aby poprawić zarówno Wasze zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Chcemy naszymi dietami sprawić, aby każdy Wasz dzień był pełen optymizmu! Bo jak wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch!

Catering wegański Katowice

Catering wegański Katowice

Jak dbamy o naszych klientów? Przede wszystkim gwarantujemy Wam wysoką jakość oferowanych diet. Catering Proszę Zdrowie korzysta jedynie z naturalnych produktów. Nasze wszystkie owoce i warzywa przed obróbką są dokładnie myte i ozonowane, dzięki czemu nie zawierają nawet niewidocznych gołym okiem zanieczyszczeń ani drobnoustrojów. Diety pudełkowe z dowozem do klienta na terenie Katowic i okolic są bombami witaminowymi. Zawierają one bowiem wiele składników odżywczych pochodzenia naturalnego działających korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu oraz dobrze dla nas przyswajalnych. Dzięki nim będziecie mieli więcej energii, poprawi się Wasze samopoczucie oraz unormuje się Wasza masa ciała. Brzmi kusząco nieprawdaż? 

Chcemy pokazać, że dieta nie musi być katorgą! Wręcz przeciwnie! Wiemy o tym, że każdy z naszych klientów ma różne potrzeby i chcemy się do tego dostosować. Dlatego w Cateringu Proszę Zdrowie każdy mieszkaniec Katowic i okolic znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Wam 24 wegańskie i bezglutenowe diety pudełkowe z dowozem do Katowic i okolic. Wiemy, że samodzielny wybór diety może być dla niektórych z Was kłopotliwy. Dlatego oferujemy Wam pomoc naszej doświadczonej dietetyk, która zawsze wyciągnie do Was pomocną dłoń. Możecie się jej poradzić w wielu kwestiach – od wyboru diety poprzez trudności z nią związane. Możecie dzwonić do naszej dietetyk Pani Małgosi a ona zawsze udzieli Wam porady. 

Nie czekajcie dłużej i wybierzcie nasz catering! Dołożymy wszelkich starań, żebyście byli naszymi kolejnymi zadowolonymi klientami! Pozwólcie nam się Wami zaopiekować – to zarówno nasza pasja jak i powołanie.

Więcej