hero image
image image

Diety z dowozem do Białegostoku i okolic

Proszę Zdrowie – Wegański i Bezglutenowy Catering Dietetyczny poszerza swoje obszary dostaw, aby trafić do klientów nawet w bardzo odległych punktach Polski. Chcąc zadowolić klientów z Podlasia rozszerzyliśmy strefę dostaw o Białystok i okolice. Już teraz każdy z Was może cieszyć się pysznymi, wegańskimi i bezglutenowymi dietami pudełkowymi z dostawą do Białegostoku i okolic.

Catering wegański Białystok

Catering wegański Białystok

Co nas wyróżnia? Tworzymy nasze dania czerpiąc z tego, co oferuje nam natura. Nie stosujemy sztucznych barwników, konserwantów, sztucznych dodatków czy półproduktów. Stawiamy na jakość, różnorodność i wysoką wartość odżywczą naszych diet pudełkowych. Dzięki temu dostarczają one niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Czujecie zmęczenie, ociężałość, moglibyście spać całymi dniami i nic Wam się nie chce? Nasze diety dadzą Wam przysłowiowego kopa do działania, poczujecie przypływ energii, poprawi się Wasze samopoczucie i poczujecie, że możecie góry przenosić. Wszystko dzięki naturalnie występującym w naszych produktach składnikom odżywczym. 

W Cateringu Proszę Zdrowie dobrze wiemy o tym, że urozmaicona dieta to podstawa. Chyba nikt nie lubi monotonni, a jedzenie trzeci raz tego samego dania nie jest niczym przyjemnym. Chcemy, aby każdy mieszkaniec Białegostoku i okolic korzystający z naszych usług, cieszył się różnorodnością swoich posiłków. Dlatego nasi kucharze na czele z Szefem Kuchni każdego dnia dbają o to, aby dania dostarczane na terenie całej Polski, jak i w Białymstoku i jego okolicach, były różnorodne i nietuzinkowe. Koniec ze schematycznym jedzeniem! Nasz catering dba o to, aby nasi klienci czerpali przyjemność z jedzenia, nie tylko pod względem smaku, ale także wyglądu. 

W cateringu Proszę Zdrowie każdy mieszkaniec Białegostoku i okolic znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Wam 24 roślinne i bezglutenowe diety z dowozem pod Wasze  drzwi 6 dni w tygodniu. Nasi kurierzy rozwożą Wasze zamówienia w specjalnie przystosowanych do tego samochodach. Dzięki temu zachowany jest ciąg chłodniczy, a Wasze potrawy są dostarczone do Waszych domów w Białymstoku i okolicach były świeże – jakby były przygotowywane na miejscu! 

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Daj nam się sobą zaopiekować! Pracujemy i tworzymy z pasją specjalnie dla Was! Zachęcamy każdego mieszkańca Białegostoku i okolic, aby nam zaufał. Dołożymy wszelkich starań, aby Białystok i jego okolice cieszyły się pysznym, zdrowym, wegańskim, bezglutenowym, nie przetworzonym jedzeniem! 

Więcej