***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
image image image

Poznaj nasze Lunch’e i nie martw się już o jedzenie w pracy!

15 czerwca 2022

image image image

Bez kategorii

Poznaj nasze Lunch’e i nie martw się już o jedzenie w pracy!

Kanapki, słodkie przekąski, kawa i woda – mniej więcej tak wygląda twój sposób odżywiania się w pracy? Czas zmienić podejście do jedzenia – nie tylko z troski o większą produktywność, ale przede wszystkim przez wzgląd na swoje zdrowie. Jeśli lubisz eksperymentować z jedzeniem, jednak nie masz czasu na samodzielne przyrządzanie posiłków, zdecyduj się na wege lunch box do pracy. To świetne rozwiązanie, które odkryje przed tobą smaki kuchni wegańskiej i pomoże wdrożyć zdrowsze nawyki żywieniowe. 

Chociaż Polacy mają coraz większą świadomość w zakresie zdrowego odżywiania, nie każdy decyduje się na przyrządzanie posiłków do pracy. Jeśli już decydują się oni na zabieranie jedzenia ze sobą, ograniczają się do przygotowania kanapki i często sięgają też po słodkie przekąski, np. batoniki, ciasteczka. Taki sposób odżywiania prowadzi donikąd…

Wartościowy posiłek w pracy – dlaczego warto o niego zadbać?

Czy wiesz, że na wydajność twojej pracy wpływa sposób odżywiania? Jeśli z powodu braku czasu ignorujesz sygnały wysyłane przez organizm domagający się jedzenia, tak naprawdę działasz na własną szkodę. Dlaczego? Głód odpowiada za ogólne osłabienie, problemy z koncentracją, rozdrażnienie. Spada więc twoja produktywność, w efekcie czego swoje obowiązki wykonujesz wolniej niż zwykle. 

Warto pamiętać, że głód jest jedną z najważniejszych potrzeb fizjologicznych, do zaspokojenia której musisz dążyć – także wtedy, gdy jesteś w pracy. Znaczenie ma jednak nie tylko ilość posiłków, ale przede wszystkim ich jakość. Dlatego zamiast sięgać po batoniki czy inne słodkości dostarczające pustych kalorii, należy postawić na wartościowy posiłek. 

Roślinny lunchbox – idealna przekąska do pracy 

Nie masz czasu na przyrządzanie jedzenia do pracy? Całodzienna dieta pudełkowa nie jest rozwiązaniem, które cię interesuje? Chcesz ograniczyć ilość mięsa w diecie, zwiększając tym samym spożycie warzyw i owoców? Roślinny lunchbox to nasza propozycja, która wpisze się w twoje oczekiwania.

Wege lunch box – na czym to polega?

Wege lunch box to jeden posiłek przygotowany w oparciu o założenia diety wegańskiej. Bazuje wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego – nie znajdziesz w nim ani grama mięsa, ryby, jajek czy nawet miodu. 

Roślinny lunchbox – jako że jest częścią cateringu dietetycznego – działa na podobnej zasadzie jak każda inna dieta pudełkowa. Zamówione jedzenie dociera do ciebie pod wskazany adres, np. twojego biura. Dzięki temu posiłku nie musisz zabierać z domu do pracy.

Co obejmuje wege lunch box do pracy?

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, wege lunch box do pracy zawsze składa się z trzech posiłków. W skład zestawu wchodzą:

  • zupa,
  • drugie danie,
  • sok.

Kaloryczność standardowego roślinnego lunchboxa oscyluje w granicach 550-650 kcal. Jeżeli jednak jesteś osobą prowadzącą sportowy tryb życia, możesz zamówić wege lunch box stworzony z myślą o aktywnych. Wówczas kaloryczność takiego zestawu może wynieść nawet 1000 kcal.

Roślinny lunchbox – zaskoczy cię różnorodność wariantów

Jeśli zdecydujesz się na roślinny lunchbox, z pewnością zaskoczy cię różnorodność dostępnych opcji. Wszystko po to, aby wpisać się w oczekiwania każdego, kto ma ochotę zasmakować w zdrowych i pełnowartościowych daniach wegańskich. 

W Proszę Zdrowie możesz zamówić wege lunch box aż w siedmiu wariantach – w zależności od twoich preferencji, a także stanu zdrowia. 

  • Lunch Basic 

To roślinny lunchbox w wersji standardowej. Najbardziej uniwersalny, ale wcale nie nudny. Zaskoczy cię różnorodność posiłków. 

  • Lunch dla aktywnych 

To opcja dla tych, którzy – z uwagi na uprawiany sport – wykazują zwiększone zapotrzebowanie energetyczne. Pozwala zaspokoić potrzeby organizmu w sposób zdrowy i smaczny – bez pustych kalorii.

To roślinny lunchbox w specjalistycznym wydaniu, który uwzględnia zasady diety low-FODMAP. Jest opcją skierowaną dla osób, które – z powodów zdrowotnych – muszą ograniczyć spożycie produktów zawierających fermentujące oligo-, di- i monosacharydy. 

Chcesz poznać więcej opcji wege lunch boxu? Sprawdź nasze propozycje już teraz i zamów wariant wpisujący się w twoje oczekiwania.

Sprawdź roślinne lunche Proszę Zdrowie: kliknij

Poprzedni

Wegańska dieta ketogeniczna dla aktywnych – jak wygląda w praktyce?

Następny

Czym charakteryzują się diety proteinowe i jak wpływają na nasz organizm?