***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
hero image
image image

Diety z dowozem do Krakowa i okolic.

Wybierz dietę odpowiednią dla Ciebie
vegan / wege / fish

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy strefę naszych dostaw o Kraków i jego okolice. Oferowane przez nas wegańskie diety z dowozem do klienta zadbają zarówno o utrzymanie nienagannej sylwetki jak i o dobre samopoczucie każdego z Was. W Proszę Zdrowie Catering dobrze wiemy, jak zadbać nawet o najbardziej wymagającego klienta mieszkającego zarówno w Krakowie, jego okolicach jak i innych częściach Polski. 


Nasze diety to zbilansowane posiłki dostarczające najważniejszych składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dodatkowo są one tworzone ze świeżych, zdrowych i nietuzinkowych produktów. Podstawą naszych diet są produkty bez konserwantów, chemii i sztucznych dodatków. W Catering Proszę Zdrowie z dostawą do Krakowa i okolic – stawiamy nie tylko na smak naszych posiłków, ale także na zadowolenie naszych klientów, gdyż jedzenie to również przyjemność z niego płynąca. Zależy nam, aby jedzenie przez nas oferowane było prawdziwe, zdrowe, smaczne i odżywcze. Nasi kucharze wkładają całe swoje serca i zaangażowanie w przygotowanie posiłków, które na długo zapadną Wam w pamięć. 


Proszę Zdrowie Catering dba o planetę. Staramy się być jak najbardziej ekologiczni, dlatego w trakcie dostawy do Krakowa, okolic i nie tylko pakujemy posiłki w eko pudełka, butelki na nasze soki są wykonane z recyklingowanego plastiku, wiele produktów, z których przygotowujemy potrawy ma certyfikat BIO, a menu drukujemy na papierze wykonanym w 100% z papieru z odzysku. 


W Proszę Zdrowie Catering każdy mieszkaniec Krakowa jak i okolic znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Wam 24 diety z dowozem do klienta. Nasi dostawcy rozwożą zamówienia we wczesnych godzinach porannych, dlatego już po przebudzeniu będziecie mogli cieszyć się zdrowymi i smacznymi posiłkami z naszego cateringu w Krakowie i jego okolicach. Nie martwcie się, nasi dostawcy nie budzą naszych klientów! Wystarczy udostępnić im kod do swojej klatki, a pyszne jedzenie będzie czekało pod Twoimi drzwiami.
Nie zwlekaj dłużej i pozwól nam się Tobą zaopiekować! Dostawy od Proszę Zdrowie Catering są już dostępne w Krakowie i jego okolicach! Zadbaj o siebie i wybierz Proszę Zdrowie Catering z dowozem do klienta w Krakowie i jego okolicach!