☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 1

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 1

88 zł/ dzień

1000
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla wszystkich, którzy zakończyli post dr Dąbrowskiej i chcą utrzymać jego rezultaty. Odpowiednio przeprowadzone wyjście z postu zapobiega powstawaniu efektu jojo.

Ten sposób żywienia wskazany jest również dla osób z zespołem metabolicznym X, charakteryzującym się otyłością brzuszną, podniesionym cholesterolem, podwyższonym poziomem trójglicerydów, nadciśnieniem, wysokim poziomem glukozy we krwi na czczo oraz insulinoopornością.

Kaloryczność tej diety to ok. 1000 kcal.

 

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Zasady diety

To dieta polegająca na okresowym spożywaniu dań warzywno-owocowych z dodatkiem dobrej jakości tłuszczu. Do takich produktów tłuszczowych w pierwszej fazie wyjścia z postu zaliczają się m.in. nierafinowana oliwa z oliwek, olej kokosowy, orzechy, pestki, nasiona, oliwki, awokado. Odpowiednie wyjście z postu zapewnia utrwalenie dobroczynnych efektów przeprowadzonego postu, w łagodny sposób przyzwyczaja nasz układ pokarmowy do ponownego trawienia tłuszczu, przeciwdziała pojawieniu się efektu jojo.

Podczas I fazy wyjścia z postu nadal utrzymuje się stan ketozy, tzn. nasz organizm czerpie energię z tkanki tłuszczowej zmagazynowanej w naszym ciele. Dzięki temu również w trakcie tego etapu kuracji pozbywamy się zbędnych kilogramów, mamy dużo energii, jesteśmy syci i nie odczuwamy napadów głodu.

W celu dobrania optymalnego czasu trwania diety zalecamy skontaktować się z dietetyczką Małgorzatą Wrzak.

 

Więcej
Zasady diety
Odpowiednie wyjście z postu zapewnia utrwalenie dobroczynnych efektów przeprowadzonego postu, w łagodny sposób przyzwyczaja nasz układ pokarmowy do ponownego trawienia tłuszczu, przeciwdziała pojawieniu się efektu jojo.
Mamy dla Ciebie również:
Post dr Dąbrowskiej

Post dr Dąbrowskiej

Post dr Dąbrowskiej Płynny

Post dr Dąbrowskiej Płynny

Detoks sokowy dr Dąbrowskiej

Detoks sokowy dr Dąbrowskiej

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 2

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 2

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 3

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 3

Lunch Niski IG

Lunch Niski IG

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet