***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 2

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 2

89 zł/ dzień

1200
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu.

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dla wszystkich, którzy zakończyli post dr Dąbrowskiej i chcą utrzymać jego rezultaty. Odpowiednio przeprowadzone wyjście z postu zapobiega powstawaniu efektu jojo. Szczególnie polecana jako kontynuacja wychodzenia z postu po fazie I.

Ten sposób żywienia wskazany jest również dla osób z zespołem metabolicznym X, charakteryzującym się otyłością brzuszną, podniesionym cholesterolem, podwyższonym poziomem trójglicerydów, nadciśnieniem, wysokim poziomem glukozy we krwi na czczo oraz insulinoopornością.

Kaloryczność ten diety to ok. 1200 kcal.

 

 

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Zasady diety / Co powinieneś wiedzieć?

To dieta polegająca na okresowym spożywaniu dań warzywno-owocowych z dodatkiem dobrej jakości tłuszczu i białka pochodzenia roślinnego. Do takich produktów białkowych w drugiej fazie wyjścia z postu zaliczają się m.in. zielony groszek, ciecierzycę, fasolkę szparagową, bio tofu, makarony z roślin strączkowych, grzyby. Odpowiednie wyjście z postu zapewnia utrwalenie dobroczynnych efektów przeprowadzonego postu, w łagodny sposób przyzwyczaja nasz układ pokarmowy do ponownego trawienia tłuszczu i białka, przeciwdziała pojawieniu się efektu jojo.

Podczas II fazy wyjścia z postu nadal utrzymuje się stan ketozy, tzn. nasz organizm czerpie energię z tkanki tłuszczowej zmagazynowanej w naszym ciele. Dzięki temu również w trakcie tego etapu kuracji pozbywamy się zbędnych kilogramów, mamy dużo energii, jesteśmy syci i nie odczuwamy napadów głodu.

W celu dobrania optymalnego czasu trwania diety zalecamy skontaktować się z dietetyczką Małgorzatą Wrzak.

 

 

Więcej
Zasady diety / Co powinieneś wiedzieć?
Podczas II fazy wyjścia z postu nadal utrzymuje się stan ketozy, tzn. nasz organizm czerpie energię z tkanki tłuszczowej zmagazynowanej w naszym ciele.
Mamy dla Ciebie również:
Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 1

Wyjście z Postu dr Dąbrowskiej Faza 1

Post dr Dąbrowskiej

Post dr Dąbrowskiej

Post dr Dąbrowskiej Płynny

Post dr Dąbrowskiej Płynny

Detoks sokowy dr Dąbrowskiej

Detoks sokowy dr Dąbrowskiej

Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet