***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów

Dieta MAMA

Dieta MAMA

Od 90 zł / dzień

1600
1900
2300
2600
Zobacz menu
package info

Pamiętaj! Ekologiczne opakowania otrzymasz w cenie zestawu

Nasz catering certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Zalecana dla Mam w połogu, również dla Mam karmiących piersią jak i tych, które nie karmią swoich dzieci a potrzebują się zregenerować po porodzie. Idealna dla kobiet z wrażliwym układem pokarmowym – jest lekkostrawna, bez produktów wysoko fermentujących, zawiera dużo błonnika wspomagającego trawienie. Jest to pełnowartościowa dieta o wysokiej gęstości odżywczej, bogata w witaminy, mikroelementy oraz wysokiej jakości tłuszcze wspierające zdrowie i regenerację całego organizmu. Jak wszystkie nasze diety, nie zawiera rafinowanego cukru, konserwantów, produktów przemysłowo przetworzonych oraz złej jakości tłuszczów. Kaloryczność diety ok. 1600 kcal, 1900 kcal, 2300 kcal i 2600 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

KLIKNIJ i sprawdź menu na najbliższy tydzień.

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie dieta o wysokiej gęstości odżywczej. W menu znajdziesz 4 posiłki: Koktajl chlorofilowy, którego ważnymi składnikami są rośliny bogate w chlorofil oraz nasiona chia, Śniadanie, Zupę, Danie główne, Koktajl białkowy oraz Kolację.

 

 

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Dlaczego tak ważne jest dogłębne odżywienie organizmu Mam?

W mleku Matki znajdują się wszystkie potrzebne dziecku składniki odżywcze. D o jego produkcji ciało wykorzystuje składniki mineralne i witaminy znajdujące się w organizmie Mamy. Natura działa tak, że w pierwszej kolejności zabezpiecza potrzeby dziecka, zarówno w łonie Matki jak i później w trakcie karmienia piersią. Dlatego właśnie dzieci karmione piersią bardzo rzadko mają niedobory, niestety u Mamy mogą one wystąpić w momencie kiedy składników odżywczych dla niej już nie wystarczy. Jeśli Mama ma niedobory to wpłyną one w pierwszej kolejności na jej zdrowie i samopoczucie, a dopiero przy długo utrzymujących się i poważnych brakach, mogą odbijać się na ilości lub składzie mleka. Niedożywiona Mama może w szybkim czasie poczuć brak energii, zmęczenie, pogorszy się jakość skóry i włosów. 

By nasz organizm mógł funkcjonować, potrzebuje określonych składników. Muszą być one dostarczane regularnie i w określonej ilości. Dzięki temu możemy cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem oraz ładnym wyglądem. Catering jest dobrym sposobem na urozmaiconą i wartościową dietę. Pozwala skupić się na dziecku, daje czas na odpoczynek.

Co powinieneś wiedzieć?

Dieta MAMA jest tak skomponowana, aby zapewnić kobiecie w połogu i w trakcie karmienia bogactwo składników odżywczych, witamin, mikro i makroelementów oraz składników o działaniu przeciwzapalnym, tak ważnych w tym okresie. Istotnym parametrem naszych diet jest tzw. gęstość odżywcza, która mówi nam jak wiele składników odżywczych mamy np. w 100 kcal danego produktu. Wskaźnik ten kładzie nacisk nie na białka, węglowodany czy tłuszcze, a mikroskładniki, takie jak witaminy, mikroelementy, bioflawonoidy, enzymy, antyoksydanty, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Chronią komórki przed nadmiarem wolnych rodników, wspierają układ odpornościowy, zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych.Kierowanie się gęstością odżywczą jest dobrym drogowskazem jak oddzielić dobroczynne jedzenie od tego, które nic nie wnosi, nie buduje naszego zdrowia. Do przygotowania diety MAMA wykorzystujemy najlepszej jakości produkty roślinne, wiele z nich posiada certyfikaty BIO. Jednocześnie dieta jest bardzo zróżnicowana, lekkostrawna, pozbawiona produktów fermentujących, co pomaga zapobiec wszelkim dolegliwościom trawiennym.

Więcej
Zasady diety <br>Co powinieneś/aś wiedzieć?
Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet