☀️ kod: wakacje15 -15% na diety powyżej 21 dni ☀️kod: wakacje12 -12% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) ☀️ kod: wakacje10 -10% (na pozostałe diety od 3-20 dni)
Zamów

Detoks sirtuinowy

Detoks sirtuinowy

89 zł/ dzień

600
Zobacz menu
package info

Wszystkie warzywa i owoce przez wytłaczaniem ozonujemy

Nasz certyfikowany jest przez:

Czy dieta jest dla Ciebie?

Dieta przeznaczona dla tych, którzy chcą szybko przekonać się o korzystnych skutkach zmiany odżywiania lub odczuwających zmęczenie i ociężałość. Terapia pomaga poprawić jakość skóry, zmniejszyć obrzęk spowodowany zatrzymaniem wody w organizmie, odzyskać lekkość i energię. Dla osób chorujących kuracja wskazana po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym i pod jego kontrolą. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, pomaga zachować młodość, wyciszyć stany zapalne i przywrócić równowagę.

Kaloryczność tej diety to ok. 600 kcal.

Więcej
Czy dieta jest dla Ciebie?

Co otrzymasz?

Codzienne pod Twoimi drzwiami będzie czekać na Ciebie paczka pełna witamin. W menu znajdziesz 5 soków o łącznej pojemności 2,5 litra – w tym dwa soki z ekologiczną matchą Moya Matcha i sok pełen antyoksydantów na bazie wody kokosowej i owoców jagodowych. Butelki wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Kliknij i sprawdź menu.

Więcej
Co otrzymasz?

Zasady diety
Co powinieneś/aś wiedzieć?

Zalecana długość kuracji to 3 do 7 dni. Soki powstają m.in. w wytłaczarkach wolnoobrotowych i thermomixie, co pozwala zachować jak najwięcej wartości odżywczych. Soki warzywno-owocowe należy pić powoli, smakować, podobnie jak robimy z winem, dzięki temu wchłanianie rozpoczyna się już z poziomu jamy ustnej. Wszystkie warzywa, owoce i zioła ozonujemy, dzięki czemu pozbywamy się ewentualnych bakterii, pestycydów i innych zanieczyszczeń.

Niezwykłe działanie tej diety wynika z wysokiego udziału antyoksydantów, które m.in. pobudzają działanie sirtuin w naszym organizmie. Sirtuiny to enzymy młodości i długowieczności, regulują wiele procesów metabolicznych, m.in. związanych z gospodarką tłuszczową i węglowodanową, biorą również udział w procesach naprawy DNA.

W celu dobrania optymalnego czasu trwania diety zalecamy skontaktować się z dietetyczką Małgorzatą Wrzak.

Więcej
Zasady diety<br>Co powinieneś/aś wiedzieć?
Sirtuiny to enzymy młodości i długowieczności, regulują wiele procesów metabolicznych, m.in. związanych z gospodarką tłuszczową i węglowodanową, biorą również udział w procesach naprawy DNA.
Mamy dla Ciebie również:
Potrzebujesz specjalistycznej pomocy dietetycznej? Zapraszamy na wizytę do gabinetu - Holistyczne Odżywianie. Gabinet