***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
hero image
image image

Cześć!
Miło Cię znowu widzieć:)

Cieszymy się, że do nas wracasz!
Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny kod rabatowy na wznowienie wybranej diety.
Wykorzystaj kod: wracam7% i ciesz się pyszną roślinną dietą na codzień:)

Którą dietę wybierzesz?

Diety codzienne

Diety codzienne

100% roślin na talerzu

Nie zależnie czy sięgasz po rośliny raz w tygodniu czy jesteś pełnoetatowym weganinem ta dieta jest dla Ciebie:)

 

Naturalnie – dla nas to słowo klucz, chcemy dać Ci to co najlepsze. Dlatego na naszej kuchni korzystamy tylko z naturalnych i najwyższej jakości składników. Nasze diety pozwalają uzupełnić ilość warzyw w diecie i odzwyczaić ciało od „śmieciowego”, wysoko przetworzonego jedzenia – białej mąki, cukru, rafinowanego tłuszczu oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.

 

Odpowiednia dla osób, które chcą zmienić sposób odżywiania, przeprowadzić detoks od cukru, nabrać lekkości przy jednoczesnym uczuciu sytości, jeść więcej warzyw, zwiększyć poziom energii, ograniczyć lub wyeliminować produkty odzwierzęce.

____

Jeżeli dokonałeś już wyboru, dietę możesz zamówić tutaj: ZAMAWIAM

Więcej
Kuracje roślinne

Kuracje roślinne

Detoksy sokowe / Post dr Ewy Dąbrowskiej / Dieta Sirtuionwa / Ratunek dla wątroby

Jeżeli potrzebujesz regeneracji, zmiany, potrzebujesz zadbać o siebie, zrzucić zbędne kilogramy możesz wybrać spośród naszych kilku propozycji kuracji roślinnych. Jeżeli nie masz pewności, która z metod jest dla Ciebie najlepsza skontaktują się z naszą dietetyczką (zakładka kontakt).

Przed wyborem diety sprawdź również przeciwskazania!

____

Jeżeli dokonałeś już wyboru, dietę możesz zamówić tutaj: ZAMAWIAM

Więcej
Diety specjalistyczne

Diety specjalistyczne

Low-FODMAP / Dieta ketogeniczna / Dieta Niski IG

Dieta ketogeniczna – zalecana szczególnie w celu utraty wagi, zmniejszenia obwodu pasa i nadmiernej trzewnej tkanki tłuszczowej, lepszej kontroli apetytu.

Dieta low-FODMAP– jest dietą leczniczą rekomendowaną przez National Institute for Health and Care Excellence (NICE) w zaburzeniach przewodu pokarmowego, m.in. przy zespole jelita nadwrażliwego (IBS) oraz zespole przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim (SIBO).

Dieta Niski IG – jest też dietą specjalistyczną w przypadku insulinooporności czy innych problemów z gospodarką węglowodanową, nadciśnieniem, miażdżycą, cukrzycą typu 2.

Jeżeli nie masz pewności, która z metod jest dla Ciebie najlepsza skontaktują się z naszą dietetyczką (zakładka kontakt).

____

Jeżeli dokonałeś już wyboru, dietę możesz zamówić tutaj: ZAMAWIAM

Więcej
Program lojanościowy

Program lojanościowy

Zamawiaj - Zbieraj punkty - Oszczędzaj:)

Wybierając naszą roślinną dietę, zyskujesz dodatkowo na każdym zamówieniu, gromadząc na swoim koncie punkty, które możesz wykorzystać przy kolejnych zakupach. Lubisz oceniać posiłki? Każda uwaga jest dla nas niezwykle ważna. Teraz możemy ci się za to odwdzięczyć, ponieważ za każdy komentarz otrzymasz punkty. Lubisz się dzielić tym co dobre z bliskimi i przyjaciółmi? My też, dlatego osoba, której nas polecisz otrzyma rabat, a Ty dodatkowe punkty. Chcesz kontynuować zamówienie? Bardzo się cieszymy i przyznajemy punkty za każdą wydaną u nas złotówkę do wykorzystania kiedy chcesz i na co chcesz.

 

Dołączenie do  programu jest niezwykle proste. Należy jedynie założyć Konto w Panelu Klienta na naszej stronie i złożyć poprzez nie zamówienie i punkty są już na twoim koncie!
___

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Więcej
image image
Masz pytanie? Chciałabyś się więcej dowiedzieć o naszej ofercie? Napisz do nas!
signature