***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Zielonek i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Zielonki

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którym zależy na wartościowej i różnorodnej diecie opartej na naturalnych składnikach. Każdego dnia możesz cieszyć się pełnią niepowtarzalnego smaku oraz porcją wartości odżywczych, wyłączając z diety cukier, nabiał oraz wysoko przetworzone produkty. Nasza filozofia opiera się na łączeniu przyjemności płynącej z jedzenia z pozytywnym wpływem zróżnicowanej diety na funkcjonowanie całego organizmu. Oferujemy menu w wariancie keto, sirtfood, low fodmap oraz o różnej kaloryczności, którą możesz dobrać według swojego trybu życia lub prowadzonego treningu.

Catering dietetyczny w Zielonce i okolicy

Catering dietetyczny w Zielonce i okolicy

Obecnie dieta pudełkowa z dowozem nie jest dostępna wyłącznie dla mieszkańców największych miast. Pakiety dostarczamy także do miejscowości takich jak Zielonki, Batowice, Dziekanowice, Bosutów, Boleń, Węgrzce, Bibice, Pękowice, Garliczka, Wola Zachariaszowska, Garlica Duchowna, Garlica Murowana, Trojanowice, Przybysławice, Januszowice, Korzkiew i Grębynice. Sprawdź która opcja z naszego menu okaże się najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

Więcej