Mikołajki w Proszę Zdrowie 🎄 Promocja na Wigilijny Stół 🎁 kod:wigilia5 / 🎁 kod:wigilia10 (na zamówienia powyżej 300 zł) 🔔
Tylko do 8.12! 00:00:00
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Zgierza i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Zgierz

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Dieta pudełkowa nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności płynącej z jedzenia. Codzienne odżywianie może być wartościowe, a przy tym smaczne i odpowiednio dopasowane do danego zapotrzebowania energetycznego. Proszę Zdrowie przygotowało szeroką ofertę, w obrębie której dostępne są różnorodne opcje wegańskiego jadłospisu, m.in. w wariancie proteinowym, ketogenicznym, sirtuinowym, niski IG czy diety dr Dąbrowskiej. Wybierz spośród nich dietę całodzienną, lunch lub pakiet świeżo wyciskanych soków, które pomogą urozmaicić codzienne menu. Postaw na smaki inspirowane naturą – gotujemy lekko, zdrowo, dbając o prawidłowe zbilansowanie każdego pakietu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami lub wypróbowania pakietu próbnego.

Catering dietetyczny w Zgierzu i okolicy

Catering dietetyczny w Zgierzu i okolicy

Zamieszkujesz okolice lub sam Zgierz? W tym regionie także możliwa jest opcja skorzystania z naszej dostawy. Pakiet diety możesz wygodnie otrzymywać pod wskazany adres. Wszystkie posiłki są zapakowane w taki sposób, aby zagwarantować im pełnię świeżości oraz smak, który z pewnością polubisz.

Więcej