***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Zduńskiej Woli i okolic
image image

Najlepszy catering wegański Zduńska Wola

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Proponujemy catering dietetyczny, który pomoże odmienić Twoje skojarzenia ze “zdrową dietą”. Odżywianie w sposób zbilansowany i różnorodny może okazać się przygodą oraz – wciąż oznaczać przyjemność, jaką może dać wyśmienity posiłek. Proszę Zdrowie oferuje bogatą selekcję pakietów diety pudełkowej, wśród których znaleźć można m.in. warianty wysokoenergetyczne, niskokaloryczne, a także diety specjalistyczne, jak keto, sirt czy low fodmap, a także znacznie więcej. Przekonaj się o jakości, jaką gwarantuje nasz zespół złożony z doświadczonych kucharzy i dietetyków. Zapewnij swojemu organizmowi zastrzyk cennych substancji odżywczych i pokochaj swój nowy sposób odżywiania.

Catering dietetyczny w Zduńskiej Woli i okolicy

Catering dietetyczny w Zduńskiej Woli i okolicy

Pośród miejscowości, do których dowożone są pakiety naszych diet pudełkowych, znajduje się Zduńska Wola. Nie czekaj i przekonaj się jak łatwo możesz zamówić swój pakiet. Postaw na opcję, która będzie najlepiej zgrywać się z potrzebami Twojego organizmu. się wysokiej jakości posiłkami, dostarczanymi wprost pod Twoje drzwi.

Więcej