***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wyszkowa i okolic
image image

Smaczny catering wegański Wyszków

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Niestety, ale dla wielu osób dieta nie kojarzy się z czymś pozytywnym. Presja żmudnego planowania posiłków i zakupów, a do tego samo gotowanie oraz liczenie ilości przyjmowanych kalorii – przez to dieta może stać się prawdziwym wyzwaniem. Możesz jednak to wszystko powierzyć w ręce doświadczonych ekspertów. Poznaj catering dietetyczny od Proszę Zdrowie. Doskonale wiemy, w jaki sposób skomponować zbilansowane menu, które rozpieści Twoje podniebienie wyborem różnorodnych smaków. Gotujemy wegańsko, bezglutenowo i bez dodatku nabiału, cukru oraz wysoce przetworzonych półproduktów. Chcemy zaoferować naszym klientom to, co najlepsze z natury. Nasze posiłki opierają się na ozonowanych warzywach i owocach oraz na najwyższej jakości tłuszczach roślinnych. Opracowaliśmy szeroki wybór dostępnych planów, wśród których możesz bez trudu znaleźć ten optymalny dla Ciebie.

Catering dietetyczny w Wyszkowie i okolicy

Catering dietetyczny w Wyszkowie i okolicy

Zamów wybraną opcję cateringu Proszę Zdrowie już dzisiaj. Oferujemy dostawę pod wskazany adres. Rozwozimy jedzenie nie tylko na terenie największych miast, ale także do miejscowości takich jak Wyszków oraz okolic. Wybierz zbilansowany jadłospis i ciesz się znakomitym smakiem, każdego dnia.

Więcej