***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wrześni i okolic
image image

Pyszny catering wegański Września

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Catering dietetyczny Proszę Zdrowie to nowoczesne rozwiązanie, odpowiednie dla wszystkich osób, którym zależy na wartościowym odżywianiu. Bez zakupów, gotowania i sprzątania kuchni – ciesz się pakietem diety na cały dzień, który pozwoli Ci działać aktywnie, tak jak lubisz. Proponujemy wybór pakietów diety ketogenicznej, low fodmap, sirtuinowej, proteinowej oraz innych, sporów których możesz sięgnąć po ten, który okaże się najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Wybór może okazać się trudny – dlatego też proponujemy wsparcie naszych konsultantów, którzy pomogą w podjęciu decyzji. Odżywiaj się zgodnie z rytmem Twojego organizmu, poznając różnorodne propozycje, bogate w cenne składniki odżywcze oraz witaminy. Jedz mądrze i zdrowo.

Catering dietetyczny w Wrześniu i okolicy

Catering dietetyczny w Wrześniu i okolicy

Września jest jedną z miejscowości, które pojawiły się na mapie naszych dostawców. Dzięki temu możesz wygodnie korzystać z opcji cateringu dietetycznego, przez cały tydzień, zawsze zdrowo, smacznie i różnorodnie. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Więcej