👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej + Detoksy Sokowe + Ratunek dla Wątroby) 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wolsztyna i okolic
image image

Smaczny catering wegański Wolsztyn

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Przyszła pora na zmianę nawyków żywieniowych. Jeśli nie wiesz jak zacząć, catering dietetyczny Proszę Zdrowie może okazać się opcją właśnie dla Ciebie. To opcja, która zapewni Ci lepsze wsparcie w walce ze zbędnymi kilogramami. Odpowiednio zbilansowany pakiet diety umożliwi Ci odżywiać się w sposób wartościowy i zdrowy. Pośród dostępnych wariantów, opracowanych przez doświadczonych dietetyków, dostępne są warianty ketogeniczne, proteinowe, niski IG, sirtuinowe, a także wiele innych, odpowiednich zarówno dla osób trenujących, jak i prowadzących mniej aktywny styl życia. Co nas wyróżnia? Wegańska kuchnia oparta na wykorzystaniu świeżych warzyw, owoców i najwyższej jakości tłuszczów. Ciesz się znakomitym smakiem bez konserwantów, polepszaczy czy cukru.

Catering dietetyczny w Wolszynie i okolicy

Catering dietetyczny w Wolszynie i okolicy

Zamieszkujesz Wolsztyn lub okolice? Wariant diety, który wybierzesz możemy dostarczać pod wskazany przez adres na terenie Wolsztyna oraz sąsiednich miejscowości. Pamiętaj, że nasze posiłki pakujemy tak, aby zagwarantować im pełnię świeżości i smaku, który z pewnością pokochasz.

Więcej