***👉 kod: kod10 -10% na (Post dr Dąbrowskiej / Detoks Sokowy / Ratunek dla Wątroby) *** 👉kod: kod7 -7% (na pozostałe diety)
Zamów już dziś!
Zamów
Pyszny i zdrowy catering wegański Diety z dowozem do Wólki i okolic
image image

Pyszny catering wegański Wólka

Jakie korzyści płyną z Naszej diety?
wzrost poziomu energii, witalności, przywrócenie równowagi
dobre samopoczucie, odmłodzenie, lekkość w ciele
zmiana nawyków żywieniowych na takie, które Ci służą

Jaka dieta pudełkowa jest odpowiednia dla Ciebie?

Skarbonka
Poznaj nasz Program Lojalnościowy
i dowiedz się ile możesz zyskać!
     ______
Krok 1. Załóż konto w Panelu Klienta
Krok 2. Zamawiaj, oceniaj posiłki, polecaj nas:)
Krok 3. Płać punktami za Diety i produkty z Dodatków
Sprawdź szczegóły!
O nas

Małgorzata, Natalia i Agnieszka – mama dietetyczka i córki, dla których zdrowie i smak idą w parze, a jedzenie łączy się z przyjemnością. Takie podejście wyniosłyśmy z domu, gdzie kuchnia zawsze była najważniejszym miejscem. Kochamy gotować i jeść, lecz rozumiemy też jak ważna jest troska o zdrowie. Nie proponujemy diety cud i nie próbujemy wmówić, że istnieje. Pragniemy pokazać Wam, że dieta to nie restrykcje, wymagania i niekończąca się lista nakazów. Chcemy, żebyście tak jak my, kochali jeść, czuli się z tym dobrze i żyli w zgodzie ze sobą.

Razem z nami Proszę Zdrowie współtworzy zespół wspaniałych i utalentowanych osób. Każdego dnia nasz Zespół wkłada całe serce w tworzone dla Was dania. Chcecie poznać nas bliżej? Zapraszamy!

Poznaj Nas
image O nas

Czas na zmianę! Niech Twój codzienny jadłospis stanie się różnorodny i pełen nowych, ekscytujących smaków! Proponujemy wegański i bezglutenowy catering dietetyczny Proszę Zdrowie – dostępny w wielu wariantach, dopasowanych do różnorodnych potrzeb organizmu. Czy wiesz, że odpowiedni sposób komponowania posiłków to sekret utrzymania dobrego samopoczucia i wyglądu? Zaufaj naszym ekspertom i dostarczaj do swojego organizmu optymalną ilość składników odżywczych, witamin i minerałów, pochodzących wprost z najwyższej jakości produktów. Zdecyduj się na menu dopasowane do Twojego wieku, płci, a nawet pory roku oraz celów. Działaj każdego dnia, wzmacniając całe ciało prawidłowo zbilansowanymi posiłkami, które pokochasz.

Catering dietetyczny w Wólce i okolicy

Catering dietetyczny w Wólce i okolicy

Obszar naszej dostawy obejmuje także miejsca takie jak Wólka, Świdniczek, Jakubowice Murowane, Długie oraz Rudnik – dzięki temu również możesz zamówić dopasowany do Twoich potrzeb wariant diety i cieszyć się znakomitym jedzeniem każdego dnia tygodnia. Postaw na produkty wywodzące się wprost z natury!

Więcej